dr Khalid Abou el omren

Medycyna estetyczna, Ortopeda

Lekarz z powołania, pełen profesjonalizm, po długiej tułaczce znalazłam wspaniałego Lekarza, który mnie leczy.

Lekarz z powołania, godny polecenia. Naprawdę z czystym sumieniem mogę go polecić. Profesjonalne podejście do pacjenta i do schorzenia. Potrafi zdziałać cuda. Ja jestem bardzo zadowolona że trafiłam właśnie do tego Pana doktora.

Bardzo dobry fachowiec i niezwykle miły człowiek.Operował mi halluksa,za miesiąc druga noga.szcze rze polecam.

Po ośmiu miesiącach był to pierwszy lekarz, który zauważył, że jednak nie symuluję. Oglądali nogę wszyscy tzw. "lekarze" ze Zgorzelca, nikt z nich nie popatrzył na zdjęcie, a wg opisu nic mi nie było. Lek. Khalid Abou El Omren był pierwszym lekarzem, który zrobił wywiad, obejrzał zdjęcie i przeczytał opis i powiedział: "dlaczego nie miałem jeszcze zabiegu?" Zrobił także USG aby upewnić się. Okazało się, że muszę jak najszybciej mieć zabieg. Miałem łękotkę zszywaną, czyszczoną rzepkę i robioną plastykę rzepki i czyszczone całe kolano przez doktora. Do momentu spotkania z doktorem żyłem w ciągłym bólu przez ponad pół roku i na mocnych tabletkach przeciwbólowych, jak także nie mogłem nawet wstać z łózka do toalety bez bólu. Dzięki ludzkiemu podejściu i profesjonalizmu pana doktora, dziś jest już wszystko ok. Bez bólu, bez tabletek przeciwbólowych. Dziś chodzę, biegam, jeżdżę na łyżwach. W końcu mogę spędzać czas z dziećmi, bawić się z nimi uczestniczyć w zabawach z Nimi. I to wszystko dzięki profesjonalnemu podejściu lek. Khalid Abou El Omren. Bardzo polecam i za fachowość i za podejście do człowieka. Zawsze ma czas dla swojego pacjenta i dba o pacjenta. Ireneusz.

Doktor El Omren operował mi nadgarstek ze względu na zespół cieśni. Wszystko pięknie się udało, odbyło szybko i sprawnie. No i sam zabieg okazał się bardzo skuteczny - nieprzyjemne objawy zniknęły i teraz jest super. Pan doktor jest prawdziwym fachowcem, jest rzetelny i konkretny. Polecam!

Pan Doktor operował moją mamę w Lwówku Śl. całkowita artroskopia kolana. Bardzo kompetentny, uprzejmy i godny polecenia lekarz! Przede wszystkim z ludzkim podejściem do pacjenta czego nie mogę niestety powiedzieć o innych lekarzach (byłam z mamą u czterech ortopedów). Jedyny postawił trafną diagnozę, a na zabieg czekaliśmy ok. miesiąca. Zabieg wykonany fachowo, opieka super, na kontrolnej wizycie wszystko jasno i zrozumiale wytłumaczone przez Pana Doktora. Noga wraca do pełnej sprawności (inni lekarze nie chcieli nawet rozmawiać o zabiegu twierdząc że w tym przypadku tylko endoproteza). Dziękujemy Panie Doktorze! Prawdziwy Lekarz dla pacjenta, a nie odwrotnie:))

Dr Omren to świetny lekarz i człowiek, jeden z niewielu który,wykonuje swój zawód z powołania. Przeszłam 2 tygodnie temu operację palucha koślawego metodą Scarf I-ej kości śródstopia prawego + uwolnienie promienia I-ego śródstopia. Od dnia operacji żadnego bólu. Doktor Omren nie ogranicza się jedynie do wykonania zabiegu i wypisania do domu-zalecenia jasno wytłumaczone . W razie jakichkolwiek pytań po wyjściu ze szpitala mogłam zadzwonić o każdej porze i ani razu nie zdarzyło się, abym nie uzyskała pomocy. Najlepiej podejście Doktora opiszą jego własne słowa w trakcie jednej z rozmów telefonicznych ...

Najlepiej podejście Doktora opiszą jego własne słowa w trakcie jednej z rozmów telefonicznych po wypisie - Zrobiłem wszystko, co w mojej mocy, aby wszytsko się udało, teraz przekazuję "pałeczkę" Pani, ale to nie jest tak, że moja rola się skończyła i że zostaje Pani z tym sama-ja będę jak trener !!!
Za miesiące operuję 2 okropnego palucha i również u Dr Omren !

Jestem świeżo po korekcji deformacji palucha koślawego stopy (w ramach NFZ), wykonanej w szpitalu w Lwówku Śl. przez ortopedę dr.Omrena. 2,5 tygodnia temu podczas operacji wykonano u mnie: Osteotomię Scarf Iej kości śródstopia prawego + uwolnienie promienia Iego pomiedzy I-II kk.śródstopia prawego. Dziś mija 18-ty dzień od operacji , ani przez chwilę od momentu operacji nie czułam bólu nawet w najmniejszym stopniu. Jestem bardzo wdzięczna dr. Omren za operację i opiekę medyczną. Uzupełnieniem wzorowej opieki nad pacjentem jest cały personel Oddziału chirurgicznego Szpitala w Lwówku Śl. Panie Doktorze - bardzo dziękuję. Szczerze polecam tego specjalistę Ortopedę.

Witam. Miałam problem z częstymi skręceniami stawu skokowego. Jedynym wyjściem było leczenie operacyjne. Niestety nie chciał się podjąć tego żaden z lekarzy. Proponowano mi zabieg prywatny za 8,5 tysiąca zł. Dr Omren zoperował mnie zza darmo i to w bardzo krótkim czasie. Kostkę mam całkowicie sprawną, pozostała jedynie niewielka blizna. Polecam doktora jako dobrego specjalistę w dziedzinie ortopedii.

Dr Omren podchodzi do pacjenta indywidualnie, nie działa schematycznie. Dba o dobro pacjenta - dzięki niemu nie przeszedłem operacji całkowitej rekonstrukcji ACL, którą zalecali dwaj inni ortopedzi. Zgodnie z przewidywaniami dr Omrena moje więzadło nie było do końca zerwane i zostało wzmocnione nową metodą sztucznymi więzadłami, co wiąże się z wieloma korzyściami - przede wszystkim skróconym czasem rehabilitacji. Tacy lekarze są zdecydowanie potrzebni w polskiej służbie zdrowia.