dr Khalid Abou el omren

Medycyna estetyczna, Ortopeda

Profesjonalne stwierdzenie diagnozy, szybka reakcja i doskonale wykonany zabieg, a przy tym opieka przed i po zabiegu sprawiły, że lekarz jest godny polecenia.

Tak wykonana artroskopia stawu skokowego- że po pół roku musiałam wykonać jeszcze raz- identyczną. NIE POLECAM

Świetny lekarz. Potrafi postawić doskonałą diagnozę i przeprowadzić leczenie. UCZCIWY. Z czystym sumieniem polecam.

Z czystym sumieniem polecam.

Dr Omren operował mi nogę. Bardzo dobry fachowiec! Zawsze ma czas dla pacjenta i spokojnie wszystko tłumaczy. Inni lekarze powinni się od niego uczyć i brać przykład!! Polecam DOKTORA OMREN W 100%. Pajentka z Dzierżoniowa.

jest kompetentnym lekarzem ktorego moge smialo polecic innym osoba

jest kompetentnym lekarzem ktorego moge smialo polecic innym osoba

bardzo w porządku człowiek, który zna się na rzeczy ;)

bardzo w porządku człowiek, który zna się na rzeczy ;)

lekarz z powołaniem, przeprowadził mi zabieg w związku z zespolem cieśni nadgarstka, po paru miesiącach sprawność super

NIECHLUJNIE WYKONAŁ OPERACJĘ ZESPOLENIA WYROSTKA ŁOKCIOWEGO, NARAŻAJĄC MNIE NA POWTÓRNĄ OPERACJĘ

Być może tłumaczenie choroby i metody leczenia wiążą sie z mową polską i pewna trudność powoduje ,że omija ten wariant , a głównie zapisuje swoje uwagi , daje skierowanie lub receptę na leki. Oczywiscie jak u wielu lekarzy wyczuwa sie koniec wizyty . Tutaj jest to w sposób delikatniejszy ale jednak ..Nawet jak ma sie jeszcze pare pytań - to nasza karta juz została zamknięta . Czas minął .

Bradzo dobry fachowiec,miły i kompetentny.Godny polecenia.

Bradzo dobry fachowiec,miły i kompetentny.Godny polecenia.