lek. dent. Kinga Bednarczyk

Polecam Panią doktor od roku jestem pacjentem dosyć trudny przypadek , czas oczekiwania na wizytę jest dosyć długi ale za to Pani doktor poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba i potem wizyty są już na bieżąco , awarie aparatu są załatwiane na drugi czy trzeci dzień . Efekty leczenia już przewyższyły moje oczekiwania , dziękuję za opiekę . Atmosfera w gabinecie bezstresowa, można pytać o wszystko .

Polecam bardzo miła obsługa, dużo czasu dla pacjenta na konsultacji, można zadawać pytania. Umówiłem się już na następny raz,.

Leczę się od 3 lat. 2 tygodnie temu zdjęłam aparat. Jestem. Zadowolona. Teraz tylko kontrole do pół roku. Mam wreszcie piękny uśmiech którego się nie wstydzę. Polecam każdemu Panią Kingę.

Miła i fachowa obsługa każdego pacjenta, chodzimy całą rodziną, wszyscy zadowoleni, nowoczesny sprzęt, bezbolesne leczenie i miła atmosfera