3,3
3,4

Szczerze polecam.Fachowosc kompetencja i kultura.Opanowanie i uśmiech..Jak czytam te wszystkie opinie negatywne to mysle ze jakas niezrownowazona osoba je pisze.I na dodatek nie widziala Pani Doktor na oczy. Jest swietnym lekarzem i super babka

Ordynator czy Ordynarna??? Odpowiedź jest prosta - wykształcenie nie idzie w parze z kulturą w przypadku tego lekarza. Mam nadzieję, że wszystko pani życie odda. Z nawiązką razy 100

Odradzam szczerze tą panią . Jest to osoba niekompetentna nielicząca się z człowiekiem chorym a tym bardziej z jego rodziną. Zachowuje się ordynarnie , bezczelnie nie udzielając pomocy rodzinie wręcz wyrzuca ze swojego gabinetu. Traktuje człowieka jak intruza. Szczerze odradzam.

Lekarz z powołania, uprzejmy , serdeczny, kompetentny, poleciłabym najbliższej osobie,

Moja zona trafila do szpitala po wypadku samochodowym,w ktorym zginąl syn.Pani doktor wykazala się nie tylko fachowością, ale ogromnym sercem. Była naszą podporą w tych strasznych czasach. Dziękuję, że są jeszcze tacy lekarze

Pani Doktor mimo młodego wieku wykazala wielką wiedzę. Darowała mojemu choremu tacie kilka lat życia stosujac nowoczesne leczenie. Była ciepla,kulturalna, po prostu wspaniała. Taki lekarz to dar dla pacjentów

Pani dr Chabik to dr Judym XXI wieku. Dziś takich prawdziwych lekarzy się nie spotyka ,a jeśli już - to niezmiernie rzadko.

Pani dr Kinga Chabik to lekarz z powołania. Każdego pacjenta traktuje jako zawsze ważny przypadek. Kulturalna i niezwykle serdeczna ,ma ,,złote ręce ,, jako chirurg i ,, złote serce,, jako człowiek.

Pani K. Chabik jest kobietą ordynarną i jestem bardzo niemile zaskoczony. Czytajac opinie sadziłem iż oddaje się w dobre ręce, myliłem się. Dostałem skierowanie na inny odział, na operacę czekałem 3 miesiące włocząc sie po szpitalach. Kiedy udałem się do gabinetu Pani Chabik zostałem wręcz "wyrzucony"! Czy takie zachowanie jest godne lekarz??

jest do bani i w ogóle jest chamska dla osób znajdujących się na marginesie kraju