NIE POLECAM ! Moja wizyta u tej doktor trwała może 1 minutę? Lekarka wykazala się kompletnym brakiem kompetencji. Mało tego na koniec 1 minutowe wizyty zadzwonił jej telefon i wyprosila mnie z gabinetu , proponując wizytę odpłatną.

NIE POLECAM !

Moja wizyta u tej doktor trwała może 1 minutę?
Lekarka wykazala się kompletnym brakiem kompetencji.

Chciałabym napisać coś dobrego o Pani Doktor, aczkolwiek nie mogę. Po wizycie mojej mamy u P.Doktor, byłyśmy załamane. Mam wrażenie, że Pani Doktor minęła się całkowice z powołaniem. Brak jakiegokolwiek podejścia do pacjenta, niemiła atmosfera, oraz całkowicie zdołowała moją mamę. Nie dała jakiejkolwiek nadziei. Po obejrzeniu stwierdziła "To na pewno nie jest tłuszczak", zaleciła "biopsję wycinkową, oraz USG" i od razu na pytanie mojej mamy, myślę, że pytanie naturalne "Czy będzie bolało" odpowiedziała z ogromnym oburzeniem. Zrezygnowałyśmy z usług tej Pani Doktor i udałyśmy się w inne miejsce, co się okazało? Nie trzeba było wykonywać żadnej biopsji, która by dodatkowo okaleczyła moją mamę, inny Pan Doktor stwierdził, że biopsja jest nie potrzebna a USG nic nie wykarze i zlecił tomografię komputerową. Badania te wykazały, że ta zmiana skórna, którą ma to TŁUSZCZAK. A więc zobaczcie państwo, co ta kobieta potrafi zrobić pacjentowi w potrzebie. Dodatkowo, za zabieg, którego nie widziała nawet czy wykona i co to za zmiana skórna podała dużą kwotę, którą trzeba byłoby zapłacić. Śmieszne. Dziś mojaj mama jest już po zabiegu u innego Doktora, wszystko jej z nią dobrze, jest szczęśliwa, a zagieb na pewno nie kosztował tyle ile zażyczyła sobie Pani Doktor Kinga Chabik. Z całego serca ostrzegam, nie chciałabym żeby ktoś kiedyś poczuł sie tak jak moja mama po wizycie u tej kobiety.

Ordynator czy Ordynarna??? Odpowiedź jest prosta - wykształcenie nie idzie w parze z kulturą w przypadku tego lekarza. Mam nadzieję, że wszystko pani życie odda. Z nawiązką razy 100

Szczerze polecam.Fachowosc kompetencja i kultura.Opanowanie i uśmiech..Jak czytam te wszystkie opinie negatywne to mysle ze jakas niezrownowazona osoba je pisze.I na dodatek nie widziala Pani Doktor na oczy. Jest swietnym lekarzem i super babka

Lekarz z powołania, uprzejmy , serdeczny, kompetentny, poleciłabym najbliższej osobie,

Pani dr Chabik to dr Judym XXI wieku. Dziś takich prawdziwych lekarzy się nie spotyka ,a jeśli już - to niezmiernie rzadko.

Moja zona trafila do szpitala po wypadku samochodowym,w ktorym zginąl syn.Pani doktor wykazala się nie tylko fachowością, ale ogromnym sercem. Była naszą podporą w tych strasznych czasach. Dziękuję, że są jeszcze tacy lekarze

Pani Doktor mimo młodego wieku wykazala wielką wiedzę. Darowała mojemu choremu tacie kilka lat życia stosujac nowoczesne leczenie. Była ciepla,kulturalna, po prostu wspaniała. Taki lekarz to dar dla pacjentów

Pani dr Kinga Chabik to lekarz z powołania. Każdego pacjenta traktuje jako zawsze ważny przypadek. Kulturalna i niezwykle serdeczna ,ma ,,złote ręce ,, jako chirurg i ,, złote serce,, jako człowiek.