mgr Kinga Czarnota

Psycholog, Psychoterapeuta

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Do Pani Kingi sprowadził mnie zdrowy rozsądek, kiedy poczułem że nie daję rady radzić sobie z odrzuceniem, którego doświadczyłem ze strony osoby, którą bardzo kochałem. Bez nadziei na lepsze jutro, zaczęły nawiedzać mnie bardzo mroczne myśli. Na szczęście zdecydowałem się na psychoterapie i teraz mogę powiedzieć, że była to jedna z najlepszych decyzji mojego życia :) Na początku myślałem, że będzie to coś na zasadzie, że ja leżę na kozetce, opowiadam historie swojego życia a psychoterapeuta tylko kiwa głową i tylko "aha, aha" i tutaj moje zdziwienie nastąpiło... Pani Kinga ...

Do Pani Kingi sprowadził mnie zdrowy rozsądek, kiedy poczułem że nie daję rady radzić sobie z odrzuceniem, którego doświadczyłem ze strony osoby, którą bardzo kochałem.
Bez nadziei na lepsze jutro, zaczęły nawiedzać mnie bardzo mroczne myśli.
Na szczęście zdecydowałem się na psychoterapie i teraz mogę powiedzieć, że była to jedna z najlepszych decyzji mojego życia :)
Na początku myślałem, że będzie to coś na zasadzie, że ja leżę na kozetce, opowiadam historie swojego życia a psychoterapeuta tylko kiwa głową i tylko "aha, aha" i tutaj moje zdziwienie nastąpiło...
Pani Kinga od pierwszego spotkania aktywnie zaczęła pracować nad poprawą mojego zdrowia psychicznego stosując profesjonalne metody psychoterapeutyczne oraz po każdym spotkaniu dając komplet kompleksowych ćwiczeń do wykonywania poza gabinetem.
Pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie, tak mogę opisać psychoterapię, którą oferuje Pani Kinga Czarnota i mogę z czystym sumieniem potwierdzić, że efekty są widoczne :)

Pozdrawiam serdecznie,
Kamil

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat