mgr Kinga Dudziak

Dietetyk

REWELACYJNA DIETETYCZKA.BARDZO POLECAM.DZIĘKI PANI KINDZE SCHUDŁAM 20 KILO W 3,5 MIESIĄCA ;) TRZYMAM SIĘ NADAL A JUŻ DWA LATA MIJAJĄ.TRZYMAM SIĘ ZASAD.POZWALAM SOBIE NA JAKIEŚ CIASTO ALE TYLKO OKAZYJNIE.OCZYWIŚCIE ĆWICZĘ.POLECAM OSOBOM KTÓRE NIE MOGĄ SOBIE PORADZIĆ Z WAGĄ.JA CAŁE ŻYCIE SIĘ ODCHUDZAŁAM BEZ REZULTATU, A PO DIECIE U PANI KINGI SZYBKO I ZDROWO ZRZUCIŁAM TEN BALAST.PANI KINGA DUDZIAK NAJLEPSZA !!!!!!!!!!!!!!!!

Gdybym raz jeszcze miała wybrać dietetyka w Lesznie to ponownie byłaby to Pani Kinga! Bardzo uprzejma Pani dietetyk, która doskonale zna się na tym co robi :) Posiłki proponowane przez Panią Kingę są smaczne i nie wymagają godzinnego stania przy garach :) Najlepiej zainwestowane pieniądze w siebie :)

Bardzo uprzejma Pani dietetyk, która doskonale zna się na tym co robi :)
Najlepiej zainwestowane pieniądze w siebie :)

Jestem przeszczęśliwa, że los postawił na mej drodze właśnie Tę Kobietę! . Polecam wszystkim, bo naprawdę warto.

50 zł. koszt wizyty + 80 zł. ułożenie diety. Pani Kinga to bardzo uprzejma i kompetentna osoba. Po bardzo szczegółowym wywiadzie z pacjentem układa indywidualną dietę dostosowaną do potrzeb konkretnej osoby. Ja jestem na diecie dopiero 2 tygodnie, od 26. lutego 2013 r. Ale efekty już są widoczne - 2 kg mniej. Chciałabym zrzucić 10 kg; myślę że się to uda bez problemu. Napiszę o dalszych postępach za kolejne 2 tygodnie. Serdecznie polecam usługi Pani Kingi wszystkim chcącym skutecznie walczyć z nadwagą.

Pani Kinga to bardzo sympatyczna osoba, jednak jej dieta mnie nie przekonała. Staram się jeść tak jak mi każe, ale między posiłkami nadal jestem głodna i nie umiem sobie z tym poradzić. W żadnym razie nie mogę powiedzieć, że najadam się do syta bo bardzo często po pół godziny od zjedzenia posiłku znowu jestem głodna! Tak czy inaczej próbuję. Są wzloty i upadki... częściej niestety upadki ale to przez to, że nie czuję się prawie nigdy najedzona. No cóż, może mam dwa żołądki :) Oczywiście żartuje. Nie zmienia to jednak faktu, że jako dietetyk Pani Kinga jest osobą rzeczową, kompetentną. Do mnie jednak nie potrafiła dotrzeć

Najwspanialszy dietetyk jakiego spotkałam. Gorąco polecam. Pani Kinga wykonuje swoją pracę z pasją i poświęceniem. Widać, że zależy jej aby pacjent osiągnął zamierzony cel w "bezbolesny" sposób.

Ja już jestem po diecie u Pani Kingi. Chciałam schudnąć 10 kg, a właściwie tyle by czuć się dobrze we własnym ciele. Cel został osiągnięty w 100%, schudłam 14 kg w 3 m-ce. REWELACJA! Dziś już na diecie nie jestem, choć dobre nawyki żywieniowe pozostały już na zawsze mam nadzieję... DZIĘKUJĘ PANI KINGO! Jest Pani WIELKA!!!!

ja również polecam Panią Kingę cudowna kobieta :) jestem na diecie od 2.10.12 schudłam już 20kg zostało jeszcze 5kg :) posiłki są bardzo dobre i proste w przygotowaniu pierwsza wizyta to koszt 130zł (50zł wizyta + 80zł ułożenie diety) później wizyty kontrolne 50zł dieta układana indywidualnie po wywiadzie i wynikach krwi naprawdę polecam!!!

U pani Kingi byłam pod koniec sierpnia 2010 roku. Na ułożenie diety czekałam 3 dni i jak było w zaleceniach zaczęłam stosować na następy dzień. Dieta dostosowana jest pod pacjenta czyli - wiek, wzrost, wagę rodzaj wykonywanej pracy, upodobania żywnościowe.W diecie nie znajdziesz produktów,za którymi nie przepadasz. Posiłki są naprawdę smaczne i obfite. Dietę stosuje ponad 2 tygodnie i już widać efekty. Ubrania robią się na mnie za małe a co najważniejsze czuję się rewelacyjnie. Szczerze polecam!!!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Kingi-w ciągu 3 m-cy schudłam prawie 10 kg. Pani Kinga jest miłą i kompetentna osobą, wytłumaczyła mi przyczyny mojej otyłości, przed wizytą prosiła o wykonanie analizy bad. krwi (podała wykaz badań). Polecam.

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Leszno"?

Gabinet dietetyczny mgr Karol Mulczyński

Leszno

WSzZ Leszno
Francuska 91
64-100 Leszno
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej "MEDEOR" sp.z o.o
aleja Konstytucji 3 Maja 2