mgr Kinga Dudziak

Dietetyk

REWELACYJNA DIETETYCZKA.BARDZO POLECAM.DZIĘKI PANI KINDZE SCHUDŁAM 20 KILO W 3,5 MIESIĄCA ;) TRZYMAM SIĘ NADAL A JUŻ DWA LATA MIJAJĄ.TRZYMAM SIĘ ZASAD.POZWALAM SOBIE NA JAKIEŚ CIASTO ALE TYLKO OKAZYJNIE.OCZYWIŚCIE ĆWICZĘ.POLECAM OSOBOM KTÓRE NIE MOGĄ SOBIE PORADZIĆ Z WAGĄ.JA CAŁE ŻYCIE SIĘ ODCHUDZAŁAM BEZ REZULTATU, A PO DIECIE U PANI KINGI SZYBKO I ZDROWO ZRZUCIŁAM TEN BALAST.PANI KINGA DUDZIAK NAJLEPSZA !!!!!!!!!!!!!!!!

Gdybym raz jeszcze miała wybrać dietetyka w Lesznie to ponownie byłaby to Pani Kinga! Bardzo uprzejma Pani dietetyk, która doskonale zna się na tym co robi :) Posiłki proponowane przez Panią Kingę są smaczne i nie wymagają godzinnego stania przy garach :) Najlepiej zainwestowane pieniądze w siebie :)

Bardzo uprzejma Pani dietetyk, która doskonale zna się na tym co robi :)
Najlepiej zainwestowane pieniądze w siebie :)

Jestem przeszczęśliwa, że los postawił na mej drodze właśnie Tę Kobietę! . Polecam wszystkim, bo naprawdę warto.

Najwspanialszy dietetyk jakiego spotkałam. Gorąco polecam. Pani Kinga wykonuje swoją pracę z pasją i poświęceniem. Widać, że zależy jej aby pacjent osiągnął zamierzony cel w "bezbolesny" sposób.

Cudowna kobieta. Ma wspaniałe, idywidualne podejście do pacjenta. Potrafi zmobilizować i zmotywować w największym kryzysie. Schudłam już 15 kg, ciśnienie się poprawiło, cholesterol jest już normie. Cała garderoba do wymiany:) Dziękuję Pani Kingo za to że Pani jest :)

Ja już jestem po diecie u Pani Kingi. Chciałam schudnąć 10 kg, a właściwie tyle by czuć się dobrze we własnym ciele. Cel został osiągnięty w 100%, schudłam 14 kg w 3 m-ce. REWELACJA! Dziś już na diecie nie jestem, choć dobre nawyki żywieniowe pozostały już na zawsze mam nadzieję... DZIĘKUJĘ PANI KINGO! Jest Pani WIELKA!!!!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Kingi-w ciągu 3 m-cy schudłam prawie 10 kg. Pani Kinga jest miłą i kompetentna osobą, wytłumaczyła mi przyczyny mojej otyłości, przed wizytą prosiła o wykonanie analizy bad. krwi (podała wykaz badań). Polecam.

Gorąco polecam Pania Kingę, jest to właściwa osoba na właściwym miejscu, chudnięcie z Nią to przyjemność.Godna zaufania.

muszę się pochwalić że byłam Kingi chyba pierwszą pacjentką i pomogła mi zgubić 18 kg w dość krótkim czasie ...dzięki mam nadzieję że znów mi się uda pozdrawiam wszystkich i polecam ją z pełną odpowiedzialnością

ja również polecam Panią Kingę cudowna kobieta :) jestem na diecie od 2.10.12 schudłam już 20kg zostało jeszcze 5kg :) posiłki są bardzo dobre i proste w przygotowaniu pierwsza wizyta to koszt 130zł (50zł wizyta + 80zł ułożenie diety) później wizyty kontrolne 50zł dieta układana indywidualnie po wywiadzie i wynikach krwi naprawdę polecam!!!