mgr Kinga Dudziak

Dietetyk

Słowna (np.w ciagu 3 dni będzie sms i on jest nawet wcześniej), zachowująca się sposób bardzo uprzejmy i profesjonanlny (bez żadnych głupich uwag i min) nawet w stosunku do osób z dużą nadwagą, opracowana przez Panią Kingę dieta nie powoduje głodowania i odmawania sobie wszystkiego a przynosi wymierne efekty (widoczny spadek wagi). POLECAM USŁUGI TEJ PANI.

Witam jestem na diecie od 9 czerwca i do teraz mam 6 kg mniej jestem szczęśliwa i jeszcze pozostala 24kg wytrwam do konca pani Kinga to wspaniały człowiek polecam wszystkim Aga

Witam wszystkich.Ja znalazłam panią Kingę w internecie i tak,jak pozostali państwo polecam ją w 100%.Jestem na diecie od 15,02,2011r. i dzisiaj ważę mniej o 23kg.Wszystkim życzę wytrwałości i szczerze polecam,bo to rewelacyjna młoda kobieta:)

Ja osbiscie nie korzystałam jeszcze z usług Pani Kingi ale z czystym sumieniem mogę ją polecić.Dwóch moich znajomych jest w trakcie diety i efekty są niesamowite.

Bardzo konkretne podejście do problemu. Na diecie jestem od lutego i efekty są niesamowite. Zdecydowanie polecam!!!!!!!!!

Trafiliśmy do Pani Kingi przypadkiem, ale jesteśmy bardzo zadowoleni. Dieta przyniosła efekty! Smaczna, prosta z gotowymi przepisami. Pani Kinga elastycznie reagowała na nasze uwagi, wprowadzała zmiany jeśli coś nie pasowało. Poleciliśmy już kilku parom:) i są tak samo zadowoleni!

U Pani Kingi odchudzam się od niedawna i w ciągu 6 tygodni schudłam 8,5 kg.Pani Kinga jest bardzo miłą i kompetentną osobą.Ułożyła dla mnie taki jadłospis,że chudnę i najważniejsze,że nie chodzę głodna.A skutki diety widać gołym okiem.Polecam Panią Kingę w 100%!!!

W ciągu niecałych 5 miesięcy dzięki diecie od P. Kingi schudłam 10 kg. Przed ten czas nauczyłam się zasad zdrowego odżywiania się i z nową wagą czuję się świetnie : ) Zdecydowanie polecam.

u pani Kingi byłam i schudłam 10 kg ciesze się bardzo bo mialam problem z waga ;p

Przesympatyczna, odpowiedzialna, zawsze pocieszy w trudnych chwilach. Prawie -15 kg ;) SERDECZNIE PANI DZIĘKUJE ;)