mgr Kinga Dudziak

Dietetyk

U pani Kingi byłam pod koniec sierpnia 2010 roku. Na ułożenie diety czekałam 3 dni i jak było w zaleceniach zaczęłam stosować na następy dzień. Dieta dostosowana jest pod pacjenta czyli - wiek, wzrost, wagę rodzaj wykonywanej pracy, upodobania żywnościowe.W diecie nie znajdziesz produktów,za którymi nie przepadasz. Posiłki są naprawdę smaczne i obfite. Dietę stosuje ponad 2 tygodnie i już widać efekty. Ubrania robią się na mnie za małe a co najważniejsze czuję się rewelacyjnie. Szczerze polecam!!!

Szczerze polecam tego dietetyka. Kurację odchudzającą zacząłem 5 tygodni temu. W tym czasie straciłem ponad 8kg! Dieta ułożona przez Panią Kingę jest smaczna, a co najważniejsze, nie jest to głodówka! Nie ma mowy o chodzeniu z burczącym brzuchem! Ważną sprawą jest fakt, że Pani Kinga nie naciąga pacjenta na kupowanie drogich suplementów. Składniki diety to chleb razowy, owoce, warzywa, drób, nabiał. Wizyty są bardzo sympatyczne, a cena umiarkowana. Szczerze polecam!!!

Witam chciałbym tylko napisać ze jestem pełen podziwu dla Pani Kingi za to ze pokazała mi oraz udowodniła,ze mogę schudnąć!Mam 26lat i 1 marca 2010r ważyłem 132.3kg,po zastosowaniu się do diety Pani Kingi w dniu kontroli 1 maja 2010r ważyłem 121.2kg! Dzięki Pani Kindze schudłem w ciągu 2miesiecy ponad 11.1kg!Koszty wizyt są w bardzo przystępnej cenie!Chciałbym bardzo podziękować Pani Kindze za pomoc i obiecuje ze nadal będe się stosował do diety!!pozd i dziękuje a tym którzy maja problemy z waga,polecam wizytę u Pani Kingi!!

Odchudzałam się całe życie, na zmianę głodując a potem objadając. Bardzo przytyłam podczas ciąży i już tej wagi nie mogłam zgubić. Żle się czułam psychicznie ze sobą. Po długim czasie zdecydowałam się na wizytę u dietetyka. Już nie głoduję, nauczyłam się jak powinno się prawidłowo jeść. Chudnę powoli ale wiem że tak powinno być, aby nie pojawił się efekt "jo-jo". Oczywiście są wzloty i upadki jak to w życiu, ale wizyty w poradni oraz coraz to niższa waga mobilizują mnie do dalszej walki.

Ta Pani jest moim pierwszym dietetykiem, dzięki niej schudłam 15kg! Co ważniejsze moja waga nie zmienia się. Podany przez Panią Kingę jadłospis był bardzo smaczny a zarazem skuteczny. Nie musiałam kupować żadnych drogich suplementów diety. Moje nawyki żywieniowe zmieniły się na lepsze. Ułożenie diety kosztowało mnie 70zł a wizyta ok.40zł następne wizyty kontrolne(co 2 tyg.) są tańsze. Szczerze polecam.