Bardzo dobry lekarz jeszcze takiej samej osoby nie spotkałam życzliwa miła i ma wiedzę bardzo polecam

Super lekarz. Wysłucha, pogada, podpowie co jest rzadkością w czasach 5 minutowych taśmowych wizyt gdzie lekarz nie zauważa pacjenta.

Bardzo miła i uprzejma Lekarka ....spokojnie wysłuchała i doradziła co zrobić po wizycie a z lekarstwami też trafiła w sedno bólu ...akurat Pani Doktor przyjęła mnie na nocnym dyżurze w Świętochłowicach ...więc jestem tymbardziej wdzięczna ...podziękowania również dla Pani pielęgniarki ♥️

Super lekarz. Zawsze uśmiechnięta i cierpliwa dla pacjentów. Kompetentna i wyrozumiala. Takiego lekarza że świecą teraz szukać

...............Świetna Pani doktor, miła, bardzo dokładna, godna zaufania i polecenia...............

Prawdziwy lekarz z powołania, każdemu pacjentowi życzę takiego lekarza. Zawsze miła, uśmiechnięta i pomocna.