Najlepszy specjalista do jakiego mogliśmy trafic,pani doktor operowala synka ze spodziectwem.Bardzo profesjonalna osoba,przemiła, sympatyczna,jak zresztą wszyscy na oddziale urologii w CZD.Dziekujemy

Bardzo dobry specjalista!!!Wyleczyła naszego syna MICHALA ze spodziectwa.26 lutego mielismy ostatnia operacje,dziecko jest zdrowe i czuje sie dobrze.opieka p.doktor w czd byla najlepsza i zawsze znalazła czas dla nas i na nasze pytania .TO bardzo MIłA i SYMPATYCZNA OSOBA.JESTESMY JEJ BAAAARDZO WDZIECZNI.Polecamy .

Witam. Miałam przyjemność być na wizycie u p.Kingi. Bardzo kompetentna osoba. Bardzo dobre podejście do dziecka. Miła ciepła osoba, która posiada na prawdę dużą wiedzę i potrafi dokładnie wytłumaczyć co dolega dziecku i cieszę się że właśnie do niej trafił mój synek.

wizyta w CENTRUM ZDROWIA DZIECKA związana z rekonstrukcją spodziectwa proksymalnego u 3 letniego synka... zabieg się udał

JEST UPRZEJMA DLA KAŻDEGO ZNAJDZIE CZAS

JEST UPRZEJMA DLA KAŻDEGO ZNAJDZIE CZAS

wspaniały lekarz, rzeczowa i stanowcza, a równocześnie o delikatnym sposobie bycia, co jest szczególnie ważne dla dziecka. Bardzo dobry kontakt w każdej sytuacji, jest dostępna i cierpliwa, w naszym przypadku wykonała świetną robotę .

Cudowna Pani Doktor. Wizyta, diagnoza i proces leczenia na jak najwyższym poziomie. Szczególnie cenię sobie fachowość i profesjonalizm :)