lekarz Kinga Krawczyk-Rusiecka

Pani doktor ujęła mnie swoim spokojnym podejściem do pacjenta. Podczas wizyty jest czas na omówienie sprawy, wyników badań. Po przemyśleniu podejmuje decyzję o wykonaniu kolejnych badań (USG, biopsja). Diagnozuje, doradza. Pełen profesjonalizm. Wizyta jest zawsze sprawna, w miłej atmosferze. Godna zaufania. Polecam.

Pełny profesjonalizm. Bardzo miła, dokładna i kompetentna. Szczegółowe omówienie problemu. Polecam każdemu!

Doctor yekle end mr Hyde doctor yekle end me Hyde doctor yekle end mr Hyde doctor yekle end ... Doctor yekle end mr Hyde... Doctor ...

Ja nie potrafię przecenić zalet Pani Doktor... Pełen profesjonalizm i ponad wszystko ludzkie podejście do pacjenta.