lekarz Kinga Mrotek

Lekarz rodzinny

2,5

Co tu dużo mówić. Nie polecam, traktowanie dorosłej i chorej osoby jak marudne małe dziecko na pewno nie przysparza sympatii. Zero informacji o leczeniu, leki zapisane na dolegliwości, których nie posiadałam.

Chyba przeliczanie na kalkulatorze Pani doktor wzięła sobie do serca, bo przy nas właśnie tak robiła :). Aczkolwiek i tak dawka obliczona przez nią nie zgadza się z tą podaną w ulotce. Pani doktor bardzo niekomunikatywna, zero podejścia do dziecka i rodzica, nie wykazała żadnej chęci nawiązania kontaktu z pacjentem. Sprawdzanie leku w Farmindeksie i przeliczanie przy pacjencie dawki w telefonie komórkowym też nie robi dobrego wrażenia. Ogólnie nie polecam.

Proponuje Pani lekarz aby kupiła sobie lepszy kalkulator bo obliczenie dawki antybiotyku o ponad połowę mniejszej dla dziecka w wieku 4,5 roku nie jest bezpieczne dla jego zdrowia.