lekarz Kinga Stróżyńska-Jaroszyńska

Najlepszy Ginekolog u jakiego byłam. Pani Doktor jest bardzo uprzejma, przyjacielsko nastawiona. Badanie przeprowadza delikatnie i dokładnie. Wszystko po kolei tłumaczy, przeprowadza dokładny wywiad i podaje zalecenia. Według mnie najbardziej godna polecenia. Będę do niej wracać i w przyszłości na pewno poprowadzi moją ciążę.

Super lekarz! 😁 godna polecenia! 😁 uprzejma i sympatyczna! 😁 zawsze pod telefonem. Wspiera na duchu.

Muszę przyznać, że naprawdę dobry lekarz. Jestem w ciąży i mam w niej problemy. Na początku podczas badań prenatalnych wyszło, że dziecko może w ogóle się nie urodzić ale po zrobionej amniopunkcji i innych badaniach wyszło, że obrzęk pojawił się przez poważną infekcję. Pani Kinga cały czas mnie wspierała nie tylko na wizytach ale poza nimi też. Tłumaczyła mi wiele i uspokajała. Muszę przyznać, że z wielką przyjemnością chodzę do niej na wizyty. Pacjentki traktuje indywidualnie i ludzko a nie jak niektórzy patrzą na nas jak na źródło własnego dochodu...

Co tu dużo pisać - po prostu świetny lekarz!! :) Bardzo polecam panią Doktor, ponieważ jest bardzo życzliwa, sympatyczna, zawsze pomocna. Jeśli wszyscy lekarze by byli tacy jak ona - to było by nam (pacjentom) dużo łatwiej.

Polecam panią doktor, bardzo miła i uprzejma. Zawsze wszystko tłumaczy ze spokojem. Bardzo profesjonalny lekarz.

Pani doktor jest super.najlepszy lekarz.polecam gorąco. Jest bardzo uprzejmą i sympatyczna osobą. Zawsze służy radą i o wszystkim można z nią pogadać

Indywidualne podejście, uprzejmość i dyskutowanie możliwości postępowania to największe zalety Pani Doktor. Udziela pytań na wszelkie wątpliwości i proponuje wiele rozwiązań. Polecam, bardzo profesjonalny lekarz.

Udziela pytań na wszelkie wątpliwości i proponuje wiele rozwiązań.
Polecam, bardzo profesjonalny lekarz.

Świetny lekarz, niesamowita kobieta!Pani Kinga prowadzi moją ciążę i jestem przekonana, że jesteśmy pod najlepszą opieką. Zawsze życzliwa, kompetentna, empatyczna, nigdy nie odmawia pomocy. Szczerze polecam Panią doktor, dziś tacy lekarze trafiają się naprawdę rzadko!

Do Pani doktor trafiłam przypadkiem i nie zamienię jej na innego lekarza. Prowadziła moją ciąże, bada mnie kontrolnie i jestem bardzo zadowolona. Zawsze miła, uśmiechnięta, rzeczowa i kompetentna :)

Bardzo sympatyczna pani, profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo sympatyczny ,,pierwszy raz,, u ginekologa.