lekarz Kinga Stróżyńska-Jaroszyńska

Bardzo kulturalna, sympatyczna osoba. Dokładne, mało bolesne badanie. Czułam się komfortowo i na pewno wrócę do pani doktor.

Polecam panią doktor, bardzo miła i uprzejma. Zawsze wszystko tłumaczy ze spokojem. Bardzo profesjonalny lekarz.

Super lekarz! 😁 godna polecenia! 😁 uprzejma i sympatyczna! 😁 zawsze pod telefonem. Wspiera na duchu.

Najlepszy Ginekolog u jakiego byłam. Pani Doktor jest bardzo uprzejma, przyjacielsko nastawiona. Badanie przeprowadza delikatnie i dokładnie. Wszystko po kolei tłumaczy, przeprowadza dokładny wywiad i podaje zalecenia. Według mnie najbardziej godna polecenia. Będę do niej wracać i w przyszłości na pewno poprowadzi moją ciążę.

Pani doktor jest super.najlepszy lekarz.polecam gorąco. Jest bardzo uprzejmą i sympatyczna osobą. Zawsze służy radą i o wszystkim można z nią pogadać

Co tu dużo pisać - po prostu świetny lekarz!! :) Bardzo polecam panią Doktor, ponieważ jest bardzo życzliwa, sympatyczna, zawsze pomocna. Jeśli wszyscy lekarze by byli tacy jak ona - to było by nam (pacjentom) dużo łatwiej.

Indywidualne podejście, uprzejmość i dyskutowanie możliwości postępowania to największe zalety Pani Doktor. Udziela pytań na wszelkie wątpliwości i proponuje wiele rozwiązań. Polecam, bardzo profesjonalny lekarz.

Udziela pytań na wszelkie wątpliwości i proponuje wiele rozwiązań.
Polecam, bardzo profesjonalny lekarz.

prowadziła moje obie ciąze i nie narzekam.Super kobietka i potrafi wesprzec na duchu.......Polecam,polecam,polecam

Ciąża to nie choroba. Prowadzenie ciąży ?Kobiety zastanówcie się o czym mówicie?przy ilu porodach pani lekarz była?Czy zastanawiałyście się dlaczego nie pracuje w szpitalu?

Muszę przyznać, że naprawdę dobry lekarz. Jestem w ciąży i mam w niej problemy. Na początku podczas badań prenatalnych wyszło, że dziecko może w ogóle się nie urodzić ale po zrobionej amniopunkcji i innych badaniach wyszło, że obrzęk pojawił się przez poważną infekcję. Pani Kinga cały czas mnie wspierała nie tylko na wizytach ale poza nimi też. Tłumaczyła mi wiele i uspokajała. Muszę przyznać, że z wielką przyjemnością chodzę do niej na wizyty. Pacjentki traktuje indywidualnie i ludzko a nie jak niektórzy patrzą na nas jak na źródło własnego dochodu...