lekarz Kinga Szawełło-Starczewska

Internista

Przyjechała karetką do domu , w ciągu 3 minut rozwiązała zdrowotny problem , z którym borykałem się od dwóch lat . Wystarczyło zadać właściwe pytania ... A tyle nachodziłem się po przychodniach . Nie zabrała mnie do szpitala ale wytłumaczyła , co dalej mam robić .

Przyjechałam z Warszawy do rodziców do Wejherowa . Kiedy się rozchorowałam poszłam do szpitala ,chociaż w Warszawie poszłabym do przychodni . Pani doktor bardzo fachowo się mną zajęła , porobiła wszystkie badania i po trzech godzinach wyszłam z kompletną diagnozą , receptami i wskazówkami dalszego leczenia . A nawet poradziła ,gdzie w nocy wykupię leki .

A nawet poradziła ,gdzie w nocy wykupię leki .

Wciąż poszukujesz "Internista Gdynia"?

Centrum Zdrowia Starmed
10 lutego 21