lekarz Kinga Waroch-Kolanowska

Neurolog

Bardzo miła i sympatyczna pani doktor. Potrafi wszystko na spokojnie wytłumaczyć i opisać. Godna polecenia i zaufania

Wspaniała osoba godna zaufania, poświęca tyle swojego czasu ile trzeba oraz pełne oddanie swojej specjalizacji jak i człowieczeństwa pacjentowi. Nie spotkałem się spośród wielu z tak dobrym doktorem jak Pani Waroch. Naprawdę mało jest takich ludzi. Polecam każdemu potrzebującemu pomocy w sprawach neurologicznych w 100%.

Witam Pani Doktor Jest bardzo dobrem lekarzem ,pomaga mi ,jest bardzo mila , dobrze tłumaczy ,dostaje leki które mi pomagają ,zawsze zbada ,i robi ćwiczenia ,bardzo polecam ,chodzę do pani doktor na kasę chorych , trudno spotkać takiego lekarza

Wspaniały człowiek i lekarz. Miła i uśmiechnięta, potrafi wytłumaczyć w prosty sposób chorobę. Polecam gorąco !!

Wspaniały człowiek, zarówno na stopie zawodowej jak i prywatnie, mojego syna postawiła na nogi i dzięki Niej odstawił kule i uniknął operacji kręgosłupa. Bardzo miła i serdeczna, tylko takich lekarzy życzyć wszystkim chorującym. Serdecznie polecam:)

Wciąż poszukujesz "Neurolog Kalisz"?

Mirosława Nadybska

Neurolog dziecięcy