lekarz Kinga Waroch-Kolanowska

Neurolog

Wspaniała osoba godna zaufania, poświęca tyle swojego czasu ile trzeba oraz pełne oddanie swojej specjalizacji jak i człowieczeństwa pacjentowi. Nie spotkałem się spośród wielu z tak dobrym doktorem jak Pani Waroch. Naprawdę mało jest takich ludzi. Polecam każdemu potrzebującemu pomocy w sprawach neurologicznych w 100%.

Witam Pani Doktor Jest bardzo dobrem lekarzem ,pomaga mi ,jest bardzo mila , dobrze tłumaczy ,dostaje leki które mi pomagają ,zawsze zbada ,i robi ćwiczenia ,bardzo polecam ,chodzę do pani doktor na kasę chorych , trudno spotkać takiego lekarza

Bardzo miła i sympatyczna pani doktor. Potrafi wszystko na spokojnie wytłumaczyć i opisać. Godna polecenia i zaufania

Wspaniały człowiek i lekarz. Miła i uśmiechnięta, potrafi wytłumaczyć w prosty sposób chorobę. Polecam gorąco !!

Wspaniały człowiek, zarówno na stopie zawodowej jak i prywatnie, mojego syna postawiła na nogi i dzięki Niej odstawił kule i uniknął operacji kręgosłupa. Bardzo miła i serdeczna, tylko takich lekarzy życzyć wszystkim chorującym. Serdecznie polecam:)

Bardzo dobra Pani doktor, miła, uśmiechnięta,skrupulatna, poświęca czas i potrafi wytłumaczyć w prosty sposób chorobe. Polecam gorąco mi bardzo pomogła

Wspaniały lekarz,bardzo pozytywne podejście do pacjenta.W moim przypadku skuteczność leczenia,mimo że choroba nie do końca teoretycznie jest uleczalna.

dopiero zaczynam leczenie pod okiem pani doktor ale pierwsze wrażenia są jak najbardziej pozytywne, miła spokojna wszystko tłumaczy i szczerze przejmuje się stanem zdrowia pacjenta, czuje się ze chce pomoc

Wspaniała Pani doktor. Będąc na wizycie bardzo dużo uwagi mi poświęciła.Wytłumaczyła co może mi być i co dalej robić. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor. Nie znam lepszego neurologa.!

Swietny lekarz.Pani doktor to miła, uśmiechnięta i bardzo kompetentna osoba.Pacjentowi poświęca bardzo dużo czasu,dokładnie bada i jasno tłumaczy problem,nie lekceważy żadnych objawów.Zdecydowanie polecam.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Kalisz"?

Mirosława Nadybska

Neurolog dziecięcy