dr Kinga Waroch-Kolanowska

Neurolog

Mam problemy z kręgosłupem od ponad czterdziestu lat. "Odwiedziłem" w tym czasie sześciu lekarzy neurologów; powiem wprost - tak wspaniałej lekarz jak pani dr Kolanowska nie s p o t k a ł e m. Jest bardzo miła, rzeczowa, opiera się na badaniach tych, które może zrobić we własnym zakresie w gabinecie - nie spotkałem się z czymś takim u innych lekarzy - po prostu: widać, że chce pomóc pacjentowi. Serdeczne podziękowania i...polecam innym.

Bardzo miła i sympatyczna pani doktor. Potrafi wszystko na spokojnie wytłumaczyć i opisać. Godna polecenia i zaufania

Wspaniała osoba godna zaufania, poświęca tyle swojego czasu ile trzeba oraz pełne oddanie swojej specjalizacji jak i człowieczeństwa pacjentowi. Nie spotkałem się spośród wielu z tak dobrym doktorem jak Pani Waroch. Naprawdę mało jest takich ludzi. Polecam każdemu potrzebującemu pomocy w sprawach neurologicznych w 100%.

Wspaniały człowiek i lekarz. Miła i uśmiechnięta, potrafi wytłumaczyć w prosty sposób chorobę. Polecam gorąco !!

Wspaniały człowiek, zarówno na stopie zawodowej jak i prywatnie, mojego syna postawiła na nogi i dzięki Niej odstawił kule i uniknął operacji kręgosłupa. Bardzo miła i serdeczna, tylko takich lekarzy życzyć wszystkim chorującym. Serdecznie polecam:)

Wspaniały lekarz,bardzo pozytywne podejście do pacjenta.W moim przypadku skuteczność leczenia,mimo że choroba nie do końca teoretycznie jest uleczalna.

Bardzo dobra Pani doktor, miła, uśmiechnięta,skrupulatna, poświęca czas i potrafi wytłumaczyć w prosty sposób chorobe. Polecam gorąco mi bardzo pomogła

dopiero zaczynam leczenie pod okiem pani doktor ale pierwsze wrażenia są jak najbardziej pozytywne, miła spokojna wszystko tłumaczy i szczerze przejmuje się stanem zdrowia pacjenta, czuje się ze chce pomoc

Pani Doktor godna zaufania , mila i ciepla osoba , poswieca duzo czasu i uwagi. Z czystym sumieniem polecam !

Swietny lekarz.Pani doktor to miła, uśmiechnięta i bardzo kompetentna osoba.Pacjentowi poświęca bardzo dużo czasu,dokładnie bada i jasno tłumaczy problem,nie lekceważy żadnych objawów.Zdecydowanie polecam.