dr n. med. Kinga Więznowska-Mączyńska

Ginekolog, Położna, USG, USG ginekologiczne

Dzięki Pani dr Kindze Więznowskiej zrozumiałem problemy Żony i przez to nasze - w czasie ciąży. To trzecia ciąża, a dopiero ta lekarka szczegółowo i cierpliwie porozmawiała za mną jako ojcem i Mężem (pracuję w lab. w służbie zdrowia). Nasz dzień codzienny bardzo się poprawił i emocjonalnie i w sypialni też. Dziękujemy.

Wreszcie trafiłam na lekarkę która jest kompetentna, wszystko tłumaczy, nie patrzy na zegarek i jest miła i życzliwa. Zdobyła moje zaufanie a podobno nie jestem "łatwa w obsłudze". I mam blisko do gabinetu, choć to jest trzeciorzędna kwestia... Alina, sekretarka.

Była to moja pierwsza wizyta u takiej lekarki. Pomimo niedobrych emocji wspomnień z podstawówki, ciepła Pani Dr poradziła sobie ze mną. Pierwsza wizyta była tylko rozmowa, badanie na drugiej, po oswojeniu.Płaciłam tylko za jedną "dwuczęściową " wizytę. Uff! Odlękowiłam się wreszcie!!