lekarz Kireki Omanwa

Najlepszy lekarz na Dolnym Śląsku, szkoda że musiał wyjechać...Kompetentny, miły, uprzejmy...Lekarz godny polecenia.

Oboje z mężem jesteśmy zachwyceni. Rewelacyjny pod każdym względem.

Oboje z mężem jesteśmy zachwyceni. Rewelacyjny pod każdym względem.

To wspaniały lekarz, chodziłam do niego przez prawie 10 lat i nie zmieniłabym go. chociaż jest specjalistą położnikiem, a ja miałam kilka razy przypadki onkologiczne, to on zawsze od razu reagował i jeżeli widział, że coś wykracza poza jego kompetencje to zalecał konsultacje ze specjalistami. Rewelacyjne podejście do pacjentki, kompleksowe podejście ale i indywidualne. SUPER. niestety przeniósł się do Anglii-STRATA OGROMNA....

rewelacja szkoda że chce wyjechać bardzo precyzyjnie wszystko tłumaczy

rewelacja szkoda że chce wyjechać bardzo precyzyjnie wszystko tłumaczy

Bardzo dobry lekarz, podchodzi do pacjentki jak do osoby, a nie taśmowego kolejnego przypadku. Można o wszystko zapytać. Szczerze polecam

Dzięki panu doktorowi prawie straciłabym synka ,podczas ciąży wystąpiło plamienie próbowałam się skontaktować z lekarzem prowadzącym ,niestety dokktor Kireki nie odebrał ani jednego z ok.30telefonów,a podczas ostatniej mojej wizyty tuż po wyjściu ze szpitala z wysokim ob w 6miesiącu ciąży z krwawieniem,zapytałam pana doktora kiedy się spotkamy "prosie sie zarejstrować za miesiąc"I w ten sposób urok pana doktora prysł .

Bardzo dobry lekarz, sympatyczny, zawsze uśmiechnięty. Do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie. Na prawdę super :)

Wspaniały lekarz, fachowiec w 100%, cierpliwy, uprzejmy. Szkoda tylko, że tak trudno się do niego dostać. Polecam - leczyłam się u wielu lekarzy, jego na pewno nie zmienię. Jeszcze raz polecam

Bardzo kompetentny lekarz. Rzetelny, zawsze ma dobre słowo dla pacjenta. Zdecydowanie polecam!!!