lek. dent. Klaudia Cabanlek. dent. Klaudia Caban - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

lek. dent. Klaudia Caban

Chirurg stomatolog, Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jestem osobą świadomą tego, jak ważne jest ciągłe poszerzanie swojej wiedzy, dlatego staram się stale uczestniczyć w licznych szkoleniach i konferencjach, by być na bieżąco z nowinkami i obecnie panującymi standardami leczenia.

Obecnie zajmuję się stomatologią zachowawczą, endodoncją, protetyką oraz chirurgią. W codziennej pracy ważny jest dla mnie dobry kontakt z pacjentem, również najmłodszym. Zależy mi, aby pacjenci czuli się przede wszyst...

P. Klaudia to wspaniała i sympatyczna dentystka z pasją do swojej pracy. Jej dobry humor i pozytywne nastawienie sprawiły, że zabieg minął mi bardzo szybko, a jego efekty wydają się być bardzo dobre. Korona nie wyróżnia się na tle pozostałych zębów i po 2 miesiącach trzyma się bez zarzutu i nie ma z nią problemów. Doceniam również porządek i czystość w gabinecie, bo nie każdy dentysta może się takim poszczycić!

Leczenie u dr. Caban to pierwsza wizyta u dentysty, którą wspominam pozytywnie. Pani dr. najpierw wykonała przegląd i wytłumaczyła mi co jest nie tak z moim uzębieniem. Niestety zaszła konieczność przeprowadzenia leczenia kanałowego dwóch zębów, ale przez kolejne wizyty wszystko odbywało się sprawnie i praktycznie bezboleśnie. Jestem w pełni zadowolony z pracy p. Doktor. Dodatkowy plus za bardzo miłe usposobienie!

Pani doktor dokładnie wytłumaczyła mi, co zaniedbałem i jak mogę to leczyć. Wspólnie opracowaliśmy plan i go realizujemy. Pani doktor bardzo kontaktowa, zawsze poświęca mi tyle czasu, ile potrzebuję. Zabiegi u niej to przyjemność, dziękuję za kilka rad odnośnie codziennej higieny.

Byłem u Pani doktor na leczeniu kanałowym dolnej 4ki, wszystko poszło sprawnie, pełen profesjonalizm. Wizyta odbyła się punktualnie, nie czekałem w kolejce ani nie było pośpiechu w trakcie zabiegu. Doktor rzeczowo odpowiedziała na moje pytania. Gabinet nowoczesny i bardzo dobrze utrzymany. Polecam tę dentystkę!

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani Doktor. Pierwszy raz dokładnie wiem, co i w jaki sposób będzie leczone. Nigdy wcześniej nie widziałam tylu zdjęć moich zębów. Wreszcie wiem, na czym polega leczenie kanałowe. Plus za podejście do pacjenta!

Wizyta przebiegła pomyślnie, na pewno zgłoszę się do p. doktor znów jeśli zajdzie potrzeba. Wizyta zaczęła się punktualnie, p. doktor bez zwłoki przystąpiła do umówionego wcześniej leczenia kanałowego. Wyniki bardzo dobre, stan moich zębów zdecydowanie się poprawił.

Bardzo miła i fachowa Pani Doktor. Wszystko wytłumaczyła i narysowała, odpowiedziała na moje pytania. Po koleji realizujemy teraz plan leczenia. Jestem bardzo zadowolona, serdecznie polecam Panią Klaudię!

Naprawdę super Pani dr. Zawsze gotowa do pomocy! Bardzo miła i dociekliwa, a przy tym profesjonalna. Szczegółowo opisuje przebieg leczenia. Bardzo, bardzo polecam!

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134