mgr Klaudia Mikołajczak

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Trafiłam do Pani Klaudii przez kuzynkę, która schudła, żałuję że nie wybrałam się wcześniej. Byłam zrażona wcześniejszymi próbami (nieudanymi). Teraz wiem, że czekałam zbyt długo aby wybrać się do specjalisty. Dzięki pani Klaudii mam 15 kg mniej i czuje się doskonale. Bardzo polecam.

Z moim problemem borykałam się od wielu lat. Pani Klaudia bardzo mi pomogła. Obecnie z porad pani magister korzysta moja przyjaciółka, która jest również zadowolona. Szczerze polecam.

Po zastosowaniu przygotowanej przez Panią Klaudie diety wyniki badań znacznie się poprawiły. Zniknęły problemy trawienne, schudłam, a do tego czuje się świetnie. Muszę przyznać że dzięki zmianom w mojej diecie poprawił mi się również wygląd cery, włosów… z którymi do tej pory miałam problemy.

Podejście Pani Klaudii cechuje pełen profesjonalizm. Podczas wizyty dokładnie przeprowadziła ze mną wywiad żywieniowy i otrzymałem dokładnie taką dietę jaką zawsze chciałem mieć. Wszystkie posiłki są bardzo smaczne i w pełni zaspakajają głód. W przypadku jakichkolwiek pytań nie ma problemu z kontaktem mailowym jak i telefonicznym.

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Pani Mikołajczak odpowiada na moje pytania nawet w czasie weekendu, co jest dla mnie bardzo pomocne ponieważ nigdy wcześniej nie przygotowywałam sama posiłków. Jestem zadowolona z efektów. Mogę polecić bez wahania.

Wciąż poszukujesz "Dietetyk dziecięcy Poznań"?

mgr
Paulina Szczechowicz