mgr Klaudia Mikołajczak

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Trafiłam do Pani Klaudii przez kuzynkę, która schudła, żałuję że nie wybrałam się wcześniej. Byłam zrażona wcześniejszymi próbami (nieudanymi). Teraz wiem, że czekałam zbyt długo aby wybrać się do specjalisty. Dzięki pani Klaudii mam 15 kg mniej i czuje się doskonale. Bardzo polecam.

Z moim problemem borykałam się od wielu lat. Pani Klaudia bardzo mi pomogła. Obecnie z porad pani magister korzysta moja przyjaciółka, która jest również zadowolona. Szczerze polecam.

Po zastosowaniu przygotowanej przez Panią Klaudie diety wyniki badań znacznie się poprawiły. Zniknęły problemy trawienne, schudłam, a do tego czuje się świetnie. Muszę przyznać że dzięki zmianom w mojej diecie poprawił mi się również wygląd cery, włosów… z którymi do tej pory miałam problemy.

Podejście Pani Klaudii cechuje pełen profesjonalizm. Podczas wizyty dokładnie przeprowadziła ze mną wywiad żywieniowy i otrzymałem dokładnie taką dietę jaką zawsze chciałem mieć. Wszystkie posiłki są bardzo smaczne i w pełni zaspakajają głód. W przypadku jakichkolwiek pytań nie ma problemu z kontaktem mailowym jak i telefonicznym.

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Pani Mikołajczak odpowiada na moje pytania nawet w czasie weekendu, co jest dla mnie bardzo pomocne ponieważ nigdy wcześniej nie przygotowywałam sama posiłków. Jestem zadowolona z efektów. Mogę polecić bez wahania.

Młoda i sympatyczna osoba z ogromną wiedzą. Dokładnie zapoznała się z moją sytuacją. Odpowiedziała na wszelkie pytania i wątpliwości, a przede wszystkim pomogła mi się uporać z wieloletnią przykrą dolegliwością.

Pani doktor pomogła nie tylko mi (zrzuciłem 15 kg i efekt nadal się utrzymuje mimo, że minęło już sporo czasu od zakończenia diety) ale również kilku osobom z mojej rodziny oraz znajomym. Jestem bardzo zadowolony. Odwiedziłem przedtem sporo gabinetów dietetycznych wiec mam porównanie.

Po zastosowaniu diety od Pani doktor moje wieloletnie problemy trawienne zniknęły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Sama nie mogę się nadziwić, czuje się dużo lepiej. Pani doktor jest sympatyczną i cierpliwą osobą, lekarzem godnym polecenia.

Byłam z dzieckiem, córka cierpi na alergię pokarmową, a do tego bardzo wybrzydza w jedzeniu. Dobre podejście do dziecka, bezstresowe, ciekawe i atrakcyjne posiłki jak dla dziecka z uwzględnieniem jej alergii. Polecam!

Zdecydowanie polecam, trafiłam do pani Klaudii ponieważ wiedziałam, że mój sposób odżywiania nie jest włsciwy, poza tym wciąż byłam spuchnięta, jak się później okazało zatrzymywała mi się woda w organizmie. Przygotowana dieta bardzo mi odpowiada, czuję się dużo lepiej, po kilku dniach opuchlizna zeszłam i mogłam zdjąć z ręki obrączke.