mgr Klaudia Parczmgr Klaudia Parcz - zdjęcie profilowe

mgr Klaudia Parcz

Dietetyk

Klaudia Parcz jest absolwentką kierunku dietetyka studiów dziennych dwóch uczelni medycznych: Śląskiego oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Nauka od wybitnych specjalistów w dziedzinie żywienia (profesorów Instytutu Żywności i Żywienia oraz Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, lekarzy pracujących na oddziałach: diabetologii, kardiologii i chorób przemiany materii) daje gwarancję, że stosowane przez nią programy dietetyczne oparte są na rzetelnej wiedzy medycznej. Posiada kwalifikac...

Pani Dietetyk jest bardzo dobrym fachowcem, a przy tym miłym i mającym bardzo dobre podejście do osób zrzucających kilogramy - takich jak ja. Polecam

Dziekuje serecznie Pani dietetyk za pomoc w mojej nadwadze, w 8 tygodni schudlem 15 kg ,teraz czuje sie super ,wiem jak sie odzywiac,polecam wszystkim ::)))

Dzięki pomocy Pani Dietetyk moje kilogramy regularnie ubywają z czego bardzo się cieszę. W sposób bardzo miły i uprzejmy potrafi wytłumaczyć na czym polega cały problem w żywieniu. Polecam

Jestem bardzo zadowolona ze spotkania z Panią dietetyk, wytłumaczyła mi na czym polegał błąd w moim dotychczasowym żywieniu, teraz już wiem jak się odżywiać. Diety są pyszne a kilogramy znikają :). Polecam wszystkim