lekarz Klaudia Stefańska-Góral

jestem strasznie zadowolona :. troszkę czekałam, ale było warto :) super lekarz! polecam gorąco!

Może i ta Pani jest dobra, ale chamstwem jest to, że na wizytę można się umówić dopiero w październiku do tego czasu można oślepnąć. I nie róbmy z nie już takiego bóstwa - skoro lekarz, który przeprowadza operacje okulistyczne w Stanach, Niemczech i innych krajach (Pani doktor z Poznania) potrafi znaleźć czas już 20 września bo wtedy wraca, właśnie ze Stanów. Pani Doktor nie ma ochoty przyjąć nawet prywatnie 3 letniego dziecka z powieką, której nie może już nawet otworzyć. Panie w recepcji maja wszystko w wielkim poszanowaniu, nie potrafią polecić nikogo w zastępstwie. Życzę i Pani doktor i tym Paniom z recepcji, żeby kiedyś były chore na coś takiego, że nie będzie znajomego lekarza a ten, którego będą błagały o pomoc powie im przyjdźcie za pół roku a wtedy będzie już za późno. I nawet pieniądze nie pomogą. Ludzie ona jest bez serca. Rozgoryczona matka

Niestety nie mam dobrych wspomnień po wizytach u p.doktor. Miałam bardzo poważną chorobę oka, której niestety pani doktor nie potrafiła nawet zdiagnozować, a co dopiero leczyć. Po paru żmudnych i bolesnych wizytach zdecydowałam się w końcu zmienić lekarza i jak się okazało można było diagnozę postawić i zastosować odpowiednie leczenie.Zaznaczę, że lekarza zmieniałam na poznańskiego oczywiście.Wirusowo bakteryjne zapalenie rogówki i spojówki to schorzenie o którym można bez problemu przeczytać w internecie i znaleźć nazwę tej choroby( z czym p.dr miała problem) po objawach bez problemu. Zawiodłam się, chociaż pierwsze wrażenie na pierwszej wizycie było dobre, potem znikło. Nie polecam!

Polecam panią doktor, bardzo doświadczony lekarz

Polecam panią doktor, bardzo doświadczony lekarz

wspaniały człowiek super specjalista fachowiec lekarz z pasją wielki szacunek i ukłon polecam wszystkim

świetny specjalista, widać ze zawód jest dla niej prawdziwa pasją a to pomaga, Polecam - Grzegorz

Polecam serdecznie tą panią doktor jest świetna wykryła u mojej córki wade wzroku bardzo dobry lekarz .;o))) POLECAM SERDECZNIE .

Wspaniały CZłOWIEK!!!!kompetentny Lekarz-po wizytach u kilku okulistek -w Gnieżnie poza stratączasu i pieniędzy leczenie bez efektu.Pani DR.zleciła mnie kompleksowe badania ogólne i wykryła chorobę.Dzięki niej leczę się i mam nadzieję że nie stracę wzroku.Dla mnie jest szokiem że otrzymuje tak małe dofinansowanie-mimo to przyjmuje zapisanych wcześniej pacjentów ZA DaRMO.Wielki szacunek i z czystym sumieniem polecam!

Zdecydowanie polecam. Miałam dość duże problemy z oczami, puchły, bolały, łzawiły, pojawiła się gorączka. Nie było problemu z przyjęciem mnie w ramach NFZ, mimo że nie byłam zapisana. Najbardziej podobało mi się to, że pani doktor podejmuje się leczenia (miałam wizyty co 1-2 tygodnie), konsekwetnie leczy i pomaga. Dziękuję.

Polecam tą okulistkę jest miła uczciwa i kompetentna!

Polecam tą okulistkę jest miła uczciwa i kompetentna!