Polecam w 100%. Trafiłem do Pani Doktor z polecenia członków rodziny, którzy korzystali z jej usług. (Miałem do usunięcia wielkiego kaszaka z lewego policzka.) Jako że jestem z okolic Krakowa, umówiłem się na wizytę w Instytucie Face and Body. Pani Klaudia, oprócz tego,że jest świetnym fachowcem, okazała się także bardzo ciepłą i sympatyczną osobą (podejście do pacjenta- rewelacja!). Jako że mój przypadek był trochę bardziej skomplikowany ( ze względu na rozmiary kaszaka i umiejscowienie na twarzy) Pani Doktor zorganizowała dla mnie i przeprowadziła zabieg w szpitalu w Pyskowicach. Dzisiaj (jestem tydzień po zabiegu) po kaszaku nie ma już śladu, za co jeszcze raz chciałem Pani Doktor bardzo serdecznie podziękować:) Jeżeli ktoś potrzebuje konsultacji chirurgicznej, gorąco polecam Panią Doktor Klaudię, na pewno Wam pomoże.

W salonie piękności na Starowiślej byłam aby usnunąc małą brodawkę z czoła. Pani chirurg tak mocno przyłożyła laser, iz przypaliła mi czoło zostawiając wgłebioną bliznę na środku czoła. Szkoda, że nie można wklejać tutaj zdjęc. Bliznę udało się usunąć w innym gabinecie (nie wsponę jakim, aby nie być posądzoną o reklamę) po trzech sesjach. Za każdym razem, gdy byłam u tej Pani na konsultacjach, to pytała mnie, czy chce "wypełnić te moje brzydki bruzdy przy buzi". (??, o nic takiego nie prosiłam) Heheh, może to śmieszne, ale chyba nie tak się powinno mówić do pacjenta.

The best, the greatest doc I met😉. I would definitely recommend Dr. Klaudia Zwiorek-Czech. You wouldn't be disappointed .

jestem po soft liftingu u pani doktor. Byłam bardzo zestresowana, ale jednak efekt jest tak dobry, że pomimo strachu poleciłabym wszystkim. Niewątpliwym atutem tej placówki jest obsługa klienta. Wszystkie panie kłaniające się w pas, ciepły nastrój, uśmiech i pani dr wygląda tak zachęcająco, że można by się na niej wzorować. gratulacje

gratulacje