lekarz Klaudiusz Kumor

3,4
3,1
3,1
2,8

Bardzo niemiły lekarz. Miałam wrażenie, że opisując swoje dolegliwości wysmiewał mnie pod nosem. Zachowanie tego Pana można określić jako ,, bucowate". Potraktował mnie jak alkoholiczkę, gdzie w ogóle nie tykam alkoholu ze względu na swój stan zdrowia; oczywiście gdy zaprzeczyłam prychnął pod nosem. Patrząc prosto w oczy jest w stanie obrażać jakby czerpał z tego dziką satysfakcję. Ta osoba nie jest godna zaufania, kompletnie nie polecam

Prawdziwy, wiarygodny, godny polecenia. Poświęcił mi wiele czasu na wizycie. Miły uśmiechnięty i wszystko wyjaśnia. Polecam zdecydowanie tego doktora.

Nie polecam tego lekarza. Bardzo nie miły i nie uprzejmy. Diagnoza nie trafiona. Jak dla mnie to tylko szkoda czasu i pieniędzy.

Przyszłam do pana doktora z zawrotami głowy oraz z przeszywającymi bólami całego ciała doktor doktor nie zaproponował żadnych badań po czym stwierdził że jestem zupełnie zdrowa . Nie polecam

Nie polecam. Pan Kumor jest bardzo miły. Ale jeśli chodzi o sposób leczenia, to nie zastanawiał się specjalnie i reagował odruchowo, czyli zawsze remedium miało być zwiększenie dawki leku.

Kontaktowy, emapatyczy, traktujący pacjenta holistycznie godny zaufania i polecenia

Kontaktowy, emapatyczy, traktujący pacjenta holistycznie
godny zaufania i polecenia

pan doktor przyjął mnie prywatnie podczas swojego dyzuru w szpitalu i po przepisaniu naproksenu bez skrępowania skasował 100 zł. Okazało sie ,że miałem wtedy ostre zapalenie ścięgien więc raczej sie nie popisał.

przystojny. kompetentny nieźle se radzi z babami

przystojny. kompetentny nieźle se radzi z babami

profesjonalista, bardzo kompetentny, konkretny, budzący zaufanie

profesjonalista, bardzo kompetentny, konkretny, budzący zaufanie

Nie wiem jak pan doktor leczy, bo na szczęści okazało się, że jestem zdrowa. Wspomnienia z wizyty mam jednak bardzo nieprzyjemne. Odnosił się do mnie nieuprzejmie, jakby moja wizyta u niego była stratą czasu. Czułam się bardzo tym skrępowana i chciałam jak najszybciej opuścić gabinet. Wykonał jednak całe badanie.