dr Klaudiusz Pobłocki

2,4
2,4
2,1

Absolutnie nie polecam lek. K. Pobłockiego. Wizyta trwa 3 minuty, nawet nie spojrzał w stronę mojego dziecka. Baaaardzo zimne przyjecie. Nic nie mówi, tylko pisze.... zostało złamane przedramie u mojego dziecka... nie usłyszałam zadnej porady, zapytałam o rehabilitacje, odpowiedzial mi tak, no jezeli potrzebuje pani to napisze skierowanie...bardzo dziwny lekarz...mam podejrzenie ze nie jest lekarzem, albo sie pomylil zawodem! Szkoda czasu i zdrowia! Nie Polecam nikomu!!! Wole zaplacic za wizyte, niz takie traktowanie jak smieci! Masakra!

Niewychowany Człowiek, nie dr, bo na pytania odpowiada "poczytaj pan sobie", najwidoczniej nic nie potrafi a dyplom po znajomości. A na koniec "dobra nie mam już czasu a wielu pacjentów czeka". zero kultury. Wizyta 5 minut

Przychylam sie do 70% opini czyli 1/5 moja opinia to 0/5 ale takiej opcji nie mozna zaznaczyc trudno ale to powinno wystarczyc za komentarz dotyczacej tej osoby !!!! Zdecydowanie nie polecam !!!

Lekarz bardzo nie uprzejmy. Na wizycie z poważnym schorzeniem barku usłyszałam, ze jeżeli boli to znaczy ze ma bolec. Brak szacunku do pacjenta i lekceważące podejście do swoich obowiązków.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pierwszy raz w życiu potrzebowałam pomocy ortopedy (skręcenie kolana) i pan Pobłocki mnie nie zawiódł, doradził jak powinnam się zachować, czym się przejmować, a czym nie, bardzo zaangażował się w mój problem i odpowiedział cierpliwie na wszystkie pytania, z jego punktu widzenia pewnie żenujące i błahe.

Nawet dobrze nie spojrzał na uszkodzenia , był nie miły , nie poświęcił nawet momentu na to by opisać mi co się dzieje z raną. Asystująca mu pielęgniarka również była nie miła

Jestem po operacji przeprowadzonej przez doktora. Mimo iż mój przypadek był dosyć beznadziejny, doktor zrobił wszystko żeby mi pomóc. Nie obiecywał nic tylko powiedział wprost jak sytuacja wygląda. Podczas mojego pobytu na oddziale również wykazywał zainteresowanie moim stanem zdrowia. Nie mogę powiedzieć, że byłam lekceważona czy niedoinformowana. Dziękuje i pozdrawiam.

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Ja dawno nie spotkałam tak sympatycznego i zaangażowanego lekarza. Przy pierwszej wizycie od razu rezonans i powrót z wynikiem do doktora (w większości przychodni byłyby to pewnie 3 wizyty). Opisał mi dokładnie jakie ma podejrzenia, wszystko wyjaśnił, lecz postanowił skonsultować to z drugim lekarzem, który się specjalizuje w tego typu problemach. Kazał mi wrócić za tydzień, a w tym czasie pokazał zdjęcie znajomemu. I gdzie tu brak zaangażowania i olewanie pacjentów?! Przy drugiej wizycie na rezonansie pokazał i dokładnie opisał co jest nie tak. A na karteczce napisał co, jak i gdzie dalej :) Co tu dużo gadać, polecam dr Pobłockiego.

"Lekarz" totalnie zlekceważył problem, idzie tylko na ilość przyjętych pacjentów a w żadne sposób nie chce pomóc. Ciężko powiedzieć czy brak wiedzy czy chęci do leczenia. Nie polecam!

Nie polecam!

Pan Doktor nie przeprowadził właściwego wywiadu i badania, nie zauważył konieczności pilnego zabiegu wszczepienia endoprotezy bioder (obydwu), zlecał tylko nic nie wnoszącą rehabilitację. Przy kolejnej wizycie był wyraźnie urażony/obrażony gdy okazało się, że inny lekarz wydał skierowanie do szpitala na ten właśnie zabieg w trybie pilnym. Pan Doktor jest nieuprzejmy szczególnie lekceważący dla osób starszych, nie słucha co się do niego mówi. Minimalizuje problem z jakim Pacjent przychodzi, wręcz wyśmiewa i zaleca nie zajmowanie kolejek innym potrzebującym. Wizyta trwa bardzo krótko. Odmówił przyjęcia pacjenta po operacji w celu zdjęcia szwów i zmiany opatrunku (to musi wydarzyć się w określonym przez szpital czasie w przychodni rejonowej gdzie przyjmuje Pan Doktor). Powiedział, cytuję: "mam już pacjentów, a teraz zaraz są święta...". Jednym słowem wyjątkowy, empatyczny i na dodatek Chrześcijanin...