lek. dent. Klaudiusz Rojek

Pan doktor mi zaproponował nałożenie nakładek prostujących na zęby zamiast aparatu. Zależało mi na tym, żeby zeby były prostsze, ale jednocześnie żeby aparat nie był widoczny. Nakładki okazały się dobrym pomysłem, tym, bardziej, że moje zeby nie wymagały jakiegoś długiego okresu prostowania. Obecnie juz nakładek nie nosze, żeby mam proste. Doktora polecam.

Obecnie juz nakładek nie nosze, żeby mam proste.
Doktora polecam.

Bardzo dobry stomatolog. Mimo, że ma sporo pacjentów to jednak jest dokładny i uprzejmy. U doktora po raz pierwszy byłam na wszczepieniu implantów. Profesjonalnie, konkretnie, bez powikłań i bólu. Polecam.