Kolposkopia

lek. med. Beata Borucka-Grodzka

wizyta już od 100

GINMED
ul. Puławska 90 lok. 2a

Bardzo rzeczowa, kompetentna i delikatna(!) Pani Doktor. Słucha pacjentek i bierze wszystko pod uwagę. Niestety długo trzeba czekać na wizytę.
Opinia dodana przez: Niezadowolona

lek. med. Bogdan Zięba

Ginekolog położnik, Ginekolog

Przychodnia Lekarska
Legionów 52
62-800 Kalisz

Witam serdecznie,
chciałabym przestrzec wszystkie pacjentki dr. Zięby aby gdy będzie je coś bardzo niepokoiło zasięgnęły opinii drugiego lekarza. Mnie doktor Zięba prowadził od samego początku, był moim pierwszym lekarzem. Czasami zdarzały się zapalenia pochwy, były skutecznie leczone globulkami, lecz zazwyczaj cytologia i badanie USG (wg. dr. Zięby było OK).

Mam 22 lata i 7cm torbiel na prawym jajniku. Gdyby nie to, że wyczułam guza w piersi i ...
Opinia dodana przez: Załamana

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Ursynów, Warszawa

Profesjonalizm,wiedza, indywidualne podejście do problemu pacjenta, uczciwość, bardzo kontaktowy z pozytywnym zakręceniem :) , ktoś z kim można rzeczowo porozmawiać. Wykonany zabieg URSL - Lipiec 2014 Choć to nie koniec leczenia to już dziś Doktorze dzięki za pomoc i umożliwienie spędzenia wakacji z rodziną. Do zobaczenia. Pozdrowienia dla całego super personelu Szpitala Mazovia. Piotr Szewczyk
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Mariusz Sadowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Gabinet Mariusz Sadowski
Grójecka 194 / 443 wejście A3

bardzo przyjemny lekarz z poczuciem bezpieczeństwa podczas badania, polecam, Gabinet nowoczesny choć znajduje się nieco w głębi i trzeba zwracać uwagę aby poprawnie trafić do lekarza
Ginekolog onkolog  dr n. med. Bartłomiej Galarowicz

dr n. med. Bartłomiej Galarowicz

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Myślę, że mogłabym napisać wszystko co najlepsze o Panu doktorze. Lekarz bardzo profesjonalny, rzeczowy, przemiły. Podczas wizyty nie ma nawet chwili skrępowania, panuje przyjazna atmosfera. Bada delikatnie, ale dokładnie. Usg trwa długo i nie zbywa pacjentki i odpowie na każde pytanie jak najbardziej wyczerpująco, doradzi ale nic nie narzuca. Trafiłam przypadkiem, od razu zdecydowałam się prowadzić całą ciążę i na pewno zostanę na dłużej, bo niewielu lekarzy traktuje pacjenta z ...
Opinia dodana przez: Magdalena

Gabinet Ginekologiczny
Mirtowa 3a

Witam, jestem pacjentka Pani Doktor ponad dwa lata i jestem bardzo zadowolona. Jest kompetentna, rzeczowa i bardzo życzliwa. Ma najwiecej pacjentek z przyjmujących w przychodni ginekologów - co mówi samo za siebie - i mimo wszystko przyjmuje niezapisane pacjentki. Sama korzystam z tego przywileju - oczywiście jeśli muszę - i nigdy mi nie odmówiła. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Roza Bednarczyk

dr n. med. Krzysztof Abycht

Proktolog, Chirurg ogólny

wizyta już od 100

ul. Wałbrzyska 46

Widzę, że są tutaj różne oceny. Ja natomiast nie mogę wystawić innej jak tylko najlepszą. Dr Abycht usuwał mi małe znamię na uchu. Kilka tygodni po zabiegu nie mam praktycznie żadnego śladu, czym jestem kompletnie zaskoczony bo spodziewałem się małej blizny. Perfekcyjna robota, jak u chirurga plastycznego. Do tego podkreślić trzeba wielką kulturę osobistą, uprzejmość, życzliwość i co ważne atmosferę spokoju. Należę niestety do osób które boją się igieł, skalpeli ...

ul. Wałbrzyska 46

Bardzo dobra opieka, konkretna, uzyskałam maximum pomocy w problemie (problem z uchem) i niezbędne leki.
Opinia dodana przez: Agata
Ginekolog onkolog Garwolin dr n. med. Bohdan Dźwigała

ul. Kościuszki 4 A
08-400 Garwolin

B.kompetentny, miły, uprzejmy, naprawdę godny polecenia. Można liczyć również na szybkie przyjęcie na oddział, szybki termin operacji i najlepszą opiekę tamże.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Janusz Świątkiewicz

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

ul. Wałbrzyska 46

Wspaniały lekarz - wytłumaczył mi sytuację, zbadał, zdiagnozował, poradził co mam ustalic z diabetologiem i endokrynologiem. Wiadomości nie były dobre, ale lekarz kompetentny i bardzo miły. Dopytywał, czy wszystko zrozumiałam.
Jestem zadowolona, ze do Niego trafiłam, bo wcześniej inni specjaliści leczyli efekt (niewłaściwe leki i brak konkretnych efektów), a nie szukali przyczyny, którą Pan Swiątkiewicz rozpoznał na wstępie.
Kolejki do tego lekarza są dla mnie zrozumiałe - świetny fachowiec.
Opinia dodana przez: Małgosia