Kolposkopia

Torakochirurg, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

Byłem na wizycie z chorą na nowotwór płuc matką. Pan doktor był arogancki. Nie przeprowadził wywiadu lekarskiego. Postawił diagnozę na podstawie kilkusekundowej analizy "zapisów poprzednika z 4 miesięcy wstecz nie patrząc na bieżące wyniki - miałem ze sobą całą dokumentację, a jej nawet nie przejrzał przed diagnozą. Wyniki przejrzał po diagnozie, jak poprosiłem o opinię na piśmie, która w mojej opinie nią ma żadnej wartości medycznej. Nie rozmawiał z pacjentem, ...
Opinia dodana przez: Tomasz

dr Jacek Judycki

Urolog

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Ursynów, Warszawa

Profesjonalizm,wiedza, indywidualne podejście do problemu pacjenta, uczciwość, bardzo kontaktowy z pozytywnym zakręceniem :) , ktoś z kim można rzeczowo porozmawiać. Wykonany zabieg URSL - Lipiec 2014 Choć to nie koniec leczenia to już dziś Doktorze dzięki za pomoc i umożliwienie spędzenia wakacji z rodziną. Do zobaczenia. Pozdrowienia dla całego super personelu Szpitala Mazovia. Piotr Szewczyk
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Tomasz Leszczyk

Ginekolog

Wałbrzyska 46

Doktor Leszczyk prowadził moją ciążę w damianie. Bardzo dobrze czułam się podczas wizyt, zachęcał mnie do zadawania pytań na tematy związane z ciążą, zawsze taktowny, ciepły i uśmiechnięty. Kiedy miałam wątpliwość związaną ze stanem dziecka po wykonaniu usg u innego lekarza, spokojnie wytłumaczył mi, czego należy się spodziewać, jak postępować oraz uspokajał. Mam dobre wspomnienia.

dr n. med. Krzysztof Abycht

Proktolog, Chirurg ogólny

wizyta już od 100
Widzę, że są tutaj różne oceny. Ja natomiast nie mogę wystawić innej jak tylko najlepszą. Dr Abycht usuwał mi małe znamię na uchu. Kilka tygodni po zabiegu nie mam praktycznie żadnego śladu, czym jestem kompletnie zaskoczony bo spodziewałem się małej blizny. Perfekcyjna robota, jak u chirurga plastycznego. Do tego podkreślić trzeba wielką kulturę osobistą, uprzejmość, życzliwość i co ważne atmosferę spokoju. Należę niestety do osób które boją się igieł, skalpeli ...

lekarz Urszula Sujkowska

Otolaryngolog, Laryngolog

Wałbrzyska 46

Bardzo dobra opieka, konkretna, uzyskałam maximum pomocy w problemie (problem z uchem) i niezbędne leki.
Opinia dodana przez: Agata

lek. med. Iwona Naziębło

Gastrolog, Internista

wizyta już od 100
Szukałam dobrego gastrologa i sugerując się opiniami, wybrałam Panią Doktor Iwonę Naziębło z Centrum Medycznego Damiana. W grudniu byłam leczona farmakologiczne na bakterie i wrzody dwunastnicy. Po miesiącu objawy wróciły. W marcu już pod opieką Pani doktor miałam wykonaną gastroskopię , mimo tego jak się wcześniej wydawało nieprzyjemnego badania. Byłam bardzo zaskoczona, bo dzięki podejściu Pani dr Iwony wyszłam z gabinetu uśmiechnięta . Oczywiście leczenie pomogło i dolegliwości minęły. Polecam ...
Opinia dodana przez: Klaudia

dr n. med. Ewa Głyda

Ginekolog

Klinika Medpark
Dworcowa 3
62-051 Łęczyca

Pani dr jest uprzejma, dobrze zajmuje się może prowadzeniem ciąży, jednakże zaburzeniami hormonalnymi nie, zbagatelizowała problem, nie uzyskałam u niej porady, ani leczenia z związku z tym.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Janusz Świątkiewicz

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Wałbrzyska 46

Wspaniały lekarz - wytłumaczył mi sytuację, zbadał, zdiagnozował, poradził co mam ustalic z diabetologiem i endokrynologiem. Wiadomości nie były dobre, ale lekarz kompetentny i bardzo miły. Dopytywał, czy wszystko zrozumiałam.
Jestem zadowolona, ze do Niego trafiłam, bo wcześniej inni specjaliści leczyli efekt (niewłaściwe leki i brak konkretnych efektów), a nie szukali przyczyny, którą Pan Swiątkiewicz rozpoznał na wstępie.
Kolejki do tego lekarza są dla mnie zrozumiałe - świetny fachowiec.
Opinia dodana przez: Małgosia

lek. med. Monzer Masri

Ginekolog położnik, Ginekolog

Krasińskiego 5/2
41-800 Zabrze

Polecam wszyskim kobietom z brzuszkiem. ;) Konkretny.
Skupiony na pracy. Wykonuje zawod z pasja. Jednym slowem fachowiec.
Opinia dodana przez: monika

lek. med. Tomasz Mutrynowski

Urolog

wizyta już od 100
bardzo sympatyczny ,miły,poświęca sporo czasu dla chorego jest bardzo konkretny i myślę że to jest lekarz z powołania co dziś to już rzadkość .Szkoda tylko że musiał naprawiać to czego inni nie dopatrzyli . Dziękuję polecam. Janusz z Woli
Opinia dodana przez: janusz