Kompleksowa Diagnostyka Ginekologiczna

Wolny termin: 20 Cze o 15:20. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Kraków lek. med. Joanna Górecka

lek. med. Joanna Górecka

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Byłam u trzech różnych lekarzy i żaden z nich nie potrafił dopasować mi odpowiednich tabletek. W końcu miałam dość. Zaczęłam szukać ponownie nowego ginekologa. I uwaga, teraz wiem, że już więcej szukać nie muszę ;) Doktor trafiła w 10 za pierwszym razem.

Opinia dodana przez: Anna
Ginekolog położnik  dr n. med. Wojciech Pabian

dr n. med. Wojciech Pabian

Ginekolog położnik, Ginekolog

Trafiliśmy do doktora z marzeniem posiadania dziecka. Zastosowaliśmy terapię hormonalną i poskutkowało to ślicznym i zdrowym maluszkiem, który ma dzisiaj 1 miesiąc. Z okazji pierwszego miesiąca przyszłam dodać pozytywną opinię :)

Opinia dodana przez: Weronika

dr n. med. Łukasz Dancewicz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Doktor Dancewicz poprowadził już dwie moje ciąże. Wraz z mężem marzymy o dużej rodzinie i z pewnością na dwóch maluchach się nie skończy. Także Panie doktorze - jeszcze do Pana zawitamy ;)

Opinia dodana przez: Weronika