prof. dr hab. n. med. Konrad Kamil Hozyasz

Pediatra

Wspaniały lekarz. Nam go polecono, więc gorąco polecamy go dalej. Wysłuchał, uspokoił, wyleczył. Nie będziemy szukali innych lekarzy, tylko w razie problemów prosto do Babic.

Tylko doktor Hozyasz. Dla mnie to najlepszy pediatra jakiego spotkałam, szkoda że trafiłam na niego dopiero przy trzecim dziecku. Bardzo dokładnie o wszystko wypytał, zadając pytania które mi wydawały się nieistotne. A jednak miał rację. Wytłumaczył potem wszystko opisując chorobę. Po zastosowanym leczeniu szybko nastąpiła poprawa zdrowia dziecka.

bardzo dobry lekarz z oryginalnym podejściem do małego pacjenta.

bardzo dobry lekarz z oryginalnym podejściem do małego pacjenta.

Lekarz na 6+ :))) z czystym sumieniem mogę polecić pana doktora. Super podejście do dziecka (pierścionki jak i inne małe niespodzianki czynią cuda)-prezencik od pana doktora dla dzielnego małego pacjenta :)))) Pan doktor jest przemiłym i bardzo kompetentnym człowiekiem.Ufam mu bezgranicznie jak i nasza córka :))) Polecam pana doktora w 100%

Świetny fachowiec, sympatyczny człowiek z podejściem do dziecka i rodzica. Wszystko dokładnie tłumaczy, nie nadużywa lekarstw, zawsze gotowy do przyjazdu, a przynajmniej do szybkiej konsultacji telefonicznej, która bardzo czesto wystarcza. Bardzo polecam!!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8