lekarz Konrad Kiersnowski

Psychiatra

Bardzo sympatyczny człowiek jednak jeśli ktoś ma problem z mówieniem o sobie a podczas pierwszej "wywiadowej " wizyty czegoś nie powie, to potem już nie będzie na to czasu i... Sposobności. 2-3 minuty na wizytę to trochę mało. Ale ddoktor i Tak jest wspaniały.

Niestety nie do końca jestem zadowolony z wizyt u Pana doktora. Krótko napisze dlaczego. Po pierwsze powinien bardziej przeprowadzić z pacjentem wywiad, po drugie podczas kolejnych wizyt bardzo mało poświęca czasu. Jest miły, uprzejmy, ale każdy by taki był gdyby za 15 minut brał 1.. zł. Moim zdaniem powinien ograniczyć ilość pacjentów a skupić się nad tymi, których już ma, a ma ich naprawdę dużo.

KIERSNOWSKI TO AMATOR GADA GŁUPOTY ŻE MAM NACIĄGANĄ GRUPE . WYSYŁA MNIE DO WARSZAWY PO DRUGĄ GRUPE INWALIDZKĄ . SAM JEDŻ DO WARSZAWY MATOLE.

DO SEJMU DO WARSZAWY PO DRUGĄ GRUPE INWALIDZKĄ

DO SEJMU DO WARSZAWY PO DRUGĄ GRUPE INWALIDZKĄ

Pan doktor jest miły ale ...... Czegoś brakuje po wizycie.

Pan doktor jest miły ale ...... Czegoś brakuje po wizycie.

Kompetentny, oddany pacjentom i życzliwy lekarz.

Kompetentny, oddany pacjentom i życzliwy lekarz.

Pan Kiersnowski pomógł mi stanąć na nogi po tym jak zawaliło mi się życie.

Pan Kiersnowski pomógł mi stanąć na nogi po tym jak zawaliło mi się życie.

Dr Kiersnowski to niewątpliwie najlepszy i najskuteczniejszy psychiatra jakiego znam.Zanim do niego trafiłam, leczyłam się bezskutecznie ponad 5 lat u innego lekarza. Pan doktor bardzo szybko "postawił mnie na nogi" i wyciągnął z bardzo silnej depresji, za co serdecznie dziękuję. Polecam wszystkim z czystym sumieniem.

To jeden z najlepszych specjalistów jakiego znam a miałem możliwość poznać wielu lekarzy tej specjalizacji. To dusza - człowiek z nastawieniem do pacjenta nie tylko jako chorego ale przede wszystkim jako człowieka. Polecam z całą mocą wszystkim osobom, które maja w swoim życiu jakieś problemy o podłożu psychicznym. Nigdy w życiu nie zamieniłbym mojego lekarza na innego bo to wspaniały specjalista.