lek. dent. Konrad Korniluk

Świetny fachowiec, godny zaufania, jestem oporna pacjentką, zle znosząca ból. W gabinecie dr czułam sie swobodnie i przede wszyskim NIE BOLAŁO ;-) sprzęt pierwsza klasa! Polecam z czystym sumieniem! Najlepszy dentysta ever :-)

Po wizytach w wielu gabinetach u różnych stomatologów efekt zerowy -wreszcie trafiłam z córką 3latka do Pana Konrada nie wierzyłam że sobie z nią poradzi ale próbowałam wszystkiego więc poszłam i na pierwszej wizycie oczywiście klapa nie dała nawet zobaczyć Pan doktor dał mi "instrukcje"postępowania z moim opornym dzieckiem i kazał przyjść za tydzień.poszłam i wyszłyśmy po 40min ze zrobioną 4ką potem były kolejne wizyty zawsze wychodziłyśmy z kolorową plombą,córka już chodzi tam bez panicznego strachu ja jestem pod wielkim wrażeniem podejścia tego stomatologa do dzieci polecam każdemu kto próbował jak mu się wydaje wszystkiego.

Z całego serca polecam doktora Konrada. Fachowiec pełnym sercem, ma profesjonalne podejście do dzieci jak i dorosłych. Oby więcej takich lekarzy. DZIĘKUJE !

Dla mnie jest mistrzem w swojej dziedzinie.

Dla mnie jest mistrzem w swojej dziedzinie.

Zdecydowanie polecam. Fachowa i profesjonalna obsługa.

Zdecydowanie polecam. Fachowa i profesjonalna obsługa.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Zabrze"?

Ryszard Pelc

Akademickie Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej sp
Zabrze
ulica Żeromskiego 22/1a
41-902 Bytom
Skłodowskiej-Curie 14b (XI p.)
41-819 Zabrze
MA-DENT