lek. dent. Konrad Korniluk

Po wizytach w wielu gabinetach u różnych stomatologów efekt zerowy -wreszcie trafiłam z córką 3latka do Pana Konrada nie wierzyłam że sobie z nią poradzi ale próbowałam wszystkiego więc poszłam i na pierwszej wizycie oczywiście klapa nie dała nawet zobaczyć Pan doktor dał mi "instrukcje"postępowania z moim opornym dzieckiem i kazał przyjść za tydzień.poszłam i wyszłyśmy po 40min ze zrobioną 4ką potem były kolejne wizyty zawsze wychodziłyśmy z kolorową plombą,córka już chodzi tam bez panicznego strachu ja jestem pod wielkim wrażeniem podejścia tego stomatologa do dzieci polecam każdemu kto próbował jak mu się wydaje wszystkiego.

Świetny fachowiec, godny zaufania, jestem oporna pacjentką, zle znosząca ból. W gabinecie dr czułam sie swobodnie i przede wszyskim NIE BOLAŁO ;-) sprzęt pierwsza klasa! Polecam z czystym sumieniem! Najlepszy dentysta ever :-)

Z całego serca polecam doktora Konrada. Fachowiec pełnym sercem, ma profesjonalne podejście do dzieci jak i dorosłych. Oby więcej takich lekarzy. DZIĘKUJE !

Polecam lekarza jest naprawde super...Podejscie do pacjenta idealne ,mily sympatyczny. Swoja prace wykonuje bardzo fachowo, jezeli ktos jak ja boi sie dentysty to szczerze POLECAM !!!!:)

Gdybym trafila na takiego dentyste w czasach dziecinstwa, to w zyciu nie powiedzialabym ze boje sie dentysty!! Nigdy nigdzie nie spotkalam rownie sympatycznego i dobrego dentysty!! Smialo moge polecic go znajomym.

Zdecydowanie polecam. Fachowa i profesjonalna obsługa.

Zdecydowanie polecam. Fachowa i profesjonalna obsługa.

Dla mnie jest mistrzem w swojej dziedzinie.

Dla mnie jest mistrzem w swojej dziedzinie.

Najwspanialszy lekarz u jakiego byłam. Dzięki niemu od dzisiaj nie boje się dentysty a byłam straszną panikarą.

Najlepszy stomatolog u jakiego byłem. Moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia :)

Swietny fachowca i bardzo miły człowiek! Polecam tego lekarza każdemu bo na prawde mało jest takich ludzi jak On!