lek. dent. Konrad Korniluk

Świetny fachowiec, godny zaufania, jestem oporna pacjentką, zle znosząca ból. W gabinecie dr czułam sie swobodnie i przede wszyskim NIE BOLAŁO ;-) sprzęt pierwsza klasa! Polecam z czystym sumieniem! Najlepszy dentysta ever :-)

Po wizytach w wielu gabinetach u różnych stomatologów efekt zerowy -wreszcie trafiłam z córką 3latka do Pana Konrada nie wierzyłam że sobie z nią poradzi ale próbowałam wszystkiego więc poszłam i na pierwszej wizycie oczywiście klapa nie dała nawet zobaczyć Pan doktor dał mi "instrukcje"postępowania z moim opornym dzieckiem i kazał przyjść za tydzień.poszłam i wyszłyśmy po 40min ze zrobioną 4ką potem były kolejne wizyty zawsze wychodziłyśmy z kolorową plombą,córka już chodzi tam bez panicznego strachu ja jestem pod wielkim wrażeniem podejścia tego stomatologa do dzieci polecam każdemu kto próbował jak mu się wydaje wszystkiego.

Z całego serca polecam doktora Konrada. Fachowiec pełnym sercem, ma profesjonalne podejście do dzieci jak i dorosłych. Oby więcej takich lekarzy. DZIĘKUJE !

Dla mnie jest mistrzem w swojej dziedzinie.

Dla mnie jest mistrzem w swojej dziedzinie.

Zdecydowanie polecam. Fachowa i profesjonalna obsługa.

Zdecydowanie polecam. Fachowa i profesjonalna obsługa.

Najlepszy stomatolog u jakiego byłem. Moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia :)

Najwspanialszy lekarz u jakiego byłam. Dzięki niemu od dzisiaj nie boje się dentysty a byłam straszną panikarą.

Gdybym trafila na takiego dentyste w czasach dziecinstwa, to w zyciu nie powiedzialabym ze boje sie dentysty!! Nigdy nigdzie nie spotkalam rownie sympatycznego i dobrego dentysty!! Smialo moge polecic go znajomym.

Swietny fachowca i bardzo miły człowiek! Polecam tego lekarza każdemu bo na prawde mało jest takich ludzi jak On!

Ten dentysta jest fantastyczny! W pełni profesjonalne podejście do pacjenta,to mój dentysta na zawsze!