Nie tylko nie polecam ale odradzam! Arogancki, niesympatyczny, przekraczający granice lekarz. Z lekceważeniem podchodzi do pacjenta i jego problemów. Mam bardzo złe doświadczenie z tym chirurgiem. Polecam zwrócić się o pomoc do innego lekarza.

Pan doktor jest bardzo nieuprzejmy, krzyczy na pacjenta. Empatia to słowo dla niego obce. Nie miałam szansy poznać jego kunsztu i wiedzy, bo nie chciał mnie przyjąć twierdząc, że spóźniłam się na wizytę chociaż byłam 10 minut wcześniej.

Super chirurg! Pierś zrekonstruowana podczas mastektomii wygląda świetnie. Doktor ma niezwykłe podejście do pacjenta. Zawsze dostępny, uważny i nigdy zniecierpliwiony. Zapamiętujący człowieka-pacjenta i jego przypadek. Uśmiechem i ciepłem dodający otuchy do dalszego leczenia.

Doktor może i jest specjalistą w swojej dziedzinie ale cechuje go niezwykła arogancja. W pracy lekarza obok kompetencji medycznych bardzo ważna jest empatia i kultura osobista, czego tutaj widać ogromny deficyt.

Mialam szczescie, ze trafilam pod opieke dr. Maciejewskiego. Pokierowal moim losem zupelny przypadek. Teraz po udanej operacji dziekuje temu "przypadkowi".

Doskonały chirurg oraz świetny specjalista w zakresie onkologii. Dobro pacjenta jest dla niego zawsze najważniejsze. Chce przede wszystkim nieść pomoc, każdy powrót do zdrowia pacjenta jest dla niego największą nagrodą. Dodam, że w dzisiejszej polskiej medycznej rzeczywistości, taka postawa nie jest częsta. Operował mnie trzy razy (usunięcie czerniaka plus wycięcie regionalnych węzłów chlonnych), świetne wyczucie do wielkości marginesu, a jednocześnie dyskretna plastyka i naprawdę ładne blizny. Polecam i życzę nam wszystkich więcej takich lekarzy.

Wspaniały lekarz szybko i dobrze mnie zooperował.Polecam.

Wspaniały lekarz szybko i dobrze mnie zooperował.Polecam.

świetny lekarz.Usunął mi raka twarzy pozostawiajac minimalne blizny.Polecam.

świetny lekarz.Usunął mi raka twarzy pozostawiajac minimalne blizny.Polecam.

bardzo dobry lekarz, wspanialy chirurg,szczegolnie od piersi

bardzo dobry lekarz, wspanialy chirurg,szczegolnie od piersi

Jako fachowiec może jest i nie zły, ale swój sposób bycia i "odzywki" ma, więc albo to zaakceptujesz, albo będzie trudno. Osobiście lekarz typu "dr Haus" nie jest w moim typie