1,9
2,1
1,9
2,2

U doktora Marcinkowskiego leczę się w ramach pakietu w Luxmed. Serdecznie polecam - w ciągu kilku miesięcy w pełni unormowaliśmy moje problemy hormonalne oraz wyniki badań krwi (które od wielu lat ulegały mocnym wahaniom). Kontakt z doktorem zawsze był płynny, a komunikaty z jego strony konkretne i jasne. Pozdrawiam!

Miałem wrażenie, że nie do końca słucha co mi dolega, dał jakieś ogólne zalecenia, nie powiedział nic o tym dlaczego uważa tak a nie inaczej. Trochę lekceważące traktowanie.

Nie mogę zgodzić się z opiniami dotychczas wystawionymi. Pan doktor jest bardzo rzeczowy,profesjonalny, od początku do końca wizyty. Zadaje konkretne pytania potrzebne do uaktualnienia książeczki sanepidowskiej, samo badanie przebiega sprawnie. Wysoka kultura ,czego dzisiejszym lekarzom często brakuje. Polecam ☺️

Zdecydowanie odradzam tego lekarza, nie uprzejmy, nie miły, nawet wyników nie potrafi odczytać dobrze. Stwierdza diagnozy po swojemu.

zdecydowanie nie polecam tego lekarza odradzam nie mily nie sympatyczny po prostu jak tu ktos napisal to buc

Może nie poleciłabym tego lekarza w 100% bo nie jestem pewna czy zawsze podejmuje właściwe decyzje - ale z pewnością nie można mu odmówić tego że jest rozsądnym i mądrym człowiekiem a pogadać z mądrym człowiekiem zawsze fajnie nawet w gabinecie lekarskim, mimo że do lekarzy podchodzę jak pies do jeża.

Medycyna pracy u ,,tego jego mościa"....NIGDY WIĘCEJ!!!!Szuka przysłowiowego dnia wczorajszego...Jakieś badania wymyśla (a wiem że wszystko w porządku-ponieważ mam AKTUALNE badania).Ale gość ma ,,objawienia oraz wizje".ODRADZAM!

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Jest niekompetentny, nieuprzejmy, lekceważący w stosunku do pacjentów.

stary zgryźliwy i milczący buc! nie dość że nie miły to nawet wyników nie potrafi odczytać dobrze! najpierw mówi że coś jest nie tak po czym patrzy na wyniki i stwierdza ze jednak nie, sam nie wie co chce, chyba łapówke!

odradzam tego lekarza, bylem dzisiaj u niego czekalem 1,2h az pogadal sobie z kolega po czym kiedy juz z niechecia zerknal na moje gardlo stwierdzil ze nic mi nie jest. a z trudnoscia mowie i mam angine bo inny lekaz tak stwierdzil... lEKARZEM to moze na dyplomie jest ale w praktyce to moze rowy kopac...

lEKARZEM to moze na dyplomie jest ale w praktyce to moze rowy kopac...