Konrad Nowicki

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu leczeniu u Lekarza Konrada Nowickiego. Świetne podejście, genialna wiedza, wszystko wytłumaczone. Życzę każdemu by trafiali tylko do tak fantastycznych lekarzy. Świetny człowiek oraz świetny specjalista. Polecam gorąco każdemu.

Zostałem pozytywnie zaskoczony podejściem personelu do pacjenta w Szpitalu św.Aleksandra , a w szczególności dr.Nowickiego , fachowe podejście do wykonywanych zabiegów , profesjonalna wiedza i umiejętności zasługują na pełne podziękowania za wykonaną pracę i super podejście do każdego pacjenta , wszystko super wytłumaczone z pełną uprzejmością , na każde pytanie udzielono mi wyczerpującej informacji bez cienia zniecierpliwienia. Dla każdego pacjenta Pan dr. Nowicki ma chwilę czasu żeby wszystko wyjaśnić i odpowiedzieć na wszystkie pytania, pełny szacunek za traktowanie każdego pacjenta nieprzedmiotowo i indywidualnie . Tak powinna wyglądać cała służba zdrowia i taki powinien być człowiek dla drugiego człowieka.
Dziękuję.

W 2015 miałam złamanie końcówki lewej nogi typu pilon.Od początku lekarz bardzo się mną zajmował.Po operacji też nie miałam do Niego żadnych zastrzezen/przeciwnie do pielegniarek/ oraz pełne zaufanie.Teraz po 5 czy latach chodzę normalnie ,chociaż dam pan doktor mówił, że nie wrócę do pełnej sprawności.Jestem ogromnie wdzięczna .

Bardzo dobry i godny polecenia specjalista.Po wypadku rowerowym Pan Doktor przeprowadzi operacje kolana ktore było porządnie rozwalone.Zabieg co potwierdzil potem jeden z najlepszych specjalistow od kolan na Śląsku gdzie aktualnie kontynuje leczenie byl przeprowadzony wzorowo co pozwoli na powrot kolana do pełnej sprawności.Należy też podkreślic ze w szpitalu po operacji Pan Doktor interesował się stanem nogi oraz wszystko na bieżąco wyjaśniał.Mogę tylko powiedzieć że w tym pechowym dniu kiedy zdarzył się wypadek miałem szczęście że trafilem na Pana Doktora.

Świetny specjalista! Musiałam przejść drugą operację (złamanie spiralne, śruby zespalające itp.) po tym, jak inny ortopeda dwa dni wcześniej spierniczył operację... Jestem pełna podziwu dla sumienności, zaangażowania, profesjonalizmu oraz podejścia do każdego pacjenta, jakie Pan Nowicki wykazał... Pamiętam, że jak trafiłam na stół operacyjny po raz drugi i zobaczyłam jego twarz, to odetchnęłam z ulgą bo czułam, że 'trafiam we właściwe ręce' i wszystko będzie ok... Żałuję tylko, że nie mogłam tylko podziękować temu Panu osobiście... Pełne uszanowanie od 'Ronaldo' płci żeńskiej spod Krakowa :)

Wspaniały lekarz godny zaufania -fachowa ręka -potrafił zespolić mi moją lewą kość piszczelową i pouczyc jak mam od nowa chodzic i rechabilitowac tą konczyne.Bardzo dziękuje za wspaniałą opieke.Pozdrawiam -wdzięczna pacjentka-Hanna K

Super lekarz na odpowiednim stanowisku operował mnie złamanie piszczelowej i skokowej kości

Trafiłem na stół dr Nowickiego po wypadku motocyklowym. Zszył mi łąkotkę - pomimo, że łatwiej byłoby ją usunąć. Drugiego dnia po zabiegu kompleksowo wytłumaczył co i jak, dając lekcję wraz z rysunkami itp ;) Poznałem już większość lekarzy na ortopedii w Grodzisku - mogą się od niego uczyć podejścia do pacjenta. Brylok z napisem "gaz do dechy" który nosi - może być mylący ;) przede mną kolejne zabiegi i chcę trafić na jego stół ;) szkoda że nie przyjmuje prywatnie - bo trudno o dobrego ortopedę, który dobrze zdiagnozuje i ...

przede mną kolejne zabiegi i chcę trafić na jego stół ;)
szkoda że nie przyjmuje prywatnie - bo trudno o dobrego ortopedę, który dobrze zdiagnozuje i wyleczy..

odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, wiem ze to nie allegro ale goraco polecam.

interesuje się pacjentem, tłumaczy, pyta

interesuje się pacjentem, tłumaczy, pyta