Bardzo dobry i godny polecenia specjalista.Po wypadku rowerowym Pan Doktor przeprowadzi operacje kolana ktore było porządnie rozwalone.Zabieg co potwierdzil potem jeden z najlepszych specjalistow od kolan na Śląsku gdzie aktualnie kontynuje leczenie byl przeprowadzony wzorowo co pozwoli na powrot kolana do pełnej sprawności.Należy też podkreślic ze w szpitalu po operacji Pan Doktor interesował się stanem nogi oraz wszystko na bieżąco wyjaśniał.Mogę tylko powiedzieć że w tym pechowym dniu kiedy zdarzył się wypadek miałem szczęście że trafilem na Pana Doktora.

Świetny specjalista! Musiałam przejść drugą operację (złamanie spiralne, śruby zespalające itp.) po tym, jak inny ortopeda dwa dni wcześniej spierniczył operację... Jestem pełna podziwu dla sumienności, zaangażowania, profesjonalizmu oraz podejścia do każdego pacjenta, jakie Pan Nowicki wykazał... Pamiętam, że jak trafiłam na stół operacyjny po raz drugi i zobaczyłam jego twarz, to odetchnęłam z ulgą bo czułam, że 'trafiam we właściwe ręce' i wszystko będzie ok... Żałuję tylko, że nie mogłam tylko podziękować temu Panu osobiście... Pełne uszanowanie od 'Ronaldo' płci żeńskiej spod Krakowa :)

Trafiłem na stół dr Nowickiego po wypadku motocyklowym. Zszył mi łąkotkę - pomimo, że łatwiej byłoby ją usunąć. Drugiego dnia po zabiegu kompleksowo wytłumaczył co i jak, dając lekcję wraz z rysunkami itp ;) Poznałem już większość lekarzy na ortopedii w Grodzisku - mogą się od niego uczyć podejścia do pacjenta. Brylok z napisem "gaz do dechy" który nosi - może być mylący ;) przede mną kolejne zabiegi i chcę trafić na jego stół ;) szkoda że nie przyjmuje prywatnie - bo trudno o dobrego ortopedę, który dobrze zdiagnozuje i ...

przede mną kolejne zabiegi i chcę trafić na jego stół ;)
szkoda że nie przyjmuje prywatnie - bo trudno o dobrego ortopedę, który dobrze zdiagnozuje i wyleczy..

Wspaniały lekarz godny zaufania -fachowa ręka -potrafił zespolić mi moją lewą kość piszczelową i pouczyc jak mam od nowa chodzic i rechabilitowac tą konczyne.Bardzo dziękuje za wspaniałą opieke.Pozdrawiam -wdzięczna pacjentka-Hanna K

Miałam dużo szczęścia, że po fatalnym złamaniu śródstawowym kostek prawej goleni z podwichnięciem w stawie skokowo-goleniowym trafiłam w "ręce" dr Nowickiego.Sprawnie i fachowo zoperował mnie( zasięgałam też opinii innego ortopedy, który o sposobie przeprowadzenia operacji wyrażał się z bardzo dużym uznaniem), dalsze leczenie przebiegało bez komplikacji, ostatnio sprawnie usunął śrubę więzozrostową. Uważam, że jest bardzo dobrym fachowcem, dobrym człowiekiem, godnym polecenia. Mam całkowite zaufanie do Pana Doktora i jego umiejętności. Wdzięczna pacjentka- Krystyna P.

Super lekarz na odpowiednim stanowisku operował mnie złamanie piszczelowej i skokowej kości

odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, wiem ze to nie allegro ale goraco polecam.

interesuje się pacjentem, tłumaczy, pyta

interesuje się pacjentem, tłumaczy, pyta