dr n. med. Konrad Pawełczyk

Torakochirurg

Lekarz jak najbardziej godny polecenia. Życzliwy i kompetentny specjalista. Pełen profesjonalizm. Rzeczowe i konkretne podejście do jednostki chorobowej.

Doktor Konrad Pawełczyk jest wybitnym specjalistą, którego cechuje niezwykły profesjonalizm. Jest osobą niezwykle empatyczną. Już na pierwszej konsultacji nabrałam zaufania i pewności, że proponowany sposób leczenia jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. Szybka diagnoza i perfekcyjnie przeprowadzona przez Doktora operacja usunięcia nowotworu płuca, spowodowała, że mogę dzisiaj cieszyć się zdrowiem. Polecam z całego serca. A Panu, Panie Doktorze, wraz z moją całą rodziną, jeszcze raz serdecznie dziękuję. Małgorzata B.

Dzięki szybkiej i trafnej ocenie, doktor zoperował mój nowotwór złośliwy prawie 6 lat temu. Sposób w jaki zajął się mną i moim płucem pozwolił mi uwierzyć, że wszystko skończy się pozytywnie. Dzięki niemu , temu jak potrafił wlać we mnie ten łyk nadziei na nowe życie mogę teraz spokojnie żyć . Dziękuję panie doktorze.

Dokładnie 5 lat temu doktor mnie operował. Zabieg polegał na usunięci dolnego i środkowego płata prawego płuca i usunięciu nowotworu na oskrzelu górnego płata. Z tego wynika, że to były zabieg b. rozległy. Tak dokładnie zmiany zostały usunięte, że nie była potrzebna dodatkowa terapia. Żyję juz 5 lat i mam nadzieję, że nie zejdę na nowotwór. POLECAM TEGO CHIRURGA.

Uratował mi pół płuca a nie musiał dzięki wielkie dla niego choć mógłby być trochę bardziej rozmowny to i tak dzięki doktore!

Bardzo dobry lekarz, trafnie zdiagnozował mojego tatę, który miał nowotwór płuca był jego lekarzem prowadzącym. Jest wysokiej klasy specjalistą, bardzo sprawnie i konkretnie działa, udziela rzetelnych informacji, jest człowiekiem o dużej kulturze osobistej i odpowiedzialności. Dzięki Panu Doktorowi tato ma się dobrze. Oby więcej takich lekarzy - jak doktor Pawełczyk. Polecam. Agnieszka.

niestety nie nabrałam zaufania, lekarz ten leczy konsultacjami i spycha ważny problem na dalszy plan, tak aby nie operować, nic nie wnosząca konsultacja kosztowała mnie , pielęgniarkę 150 zł. nie polecam tego lekarza