lekarz Konrad Rogala

2,9
2,6

Najgorszy lekarz na świecie. Omijajcie szerokim łukiem. Jeśli chcecie stracić czas i zdrowie to śmiało, bo terminy krótkie. W każdym bądź razie, tytuł lekarza powinien być temu panu odebrany. Nie pozdrawiam.

Tak kłótliwej osoby jeszcze nie spotkałam. Zamiast omówić problem i poszukać rozwiązania jest przepychanka słowna bo facet udaje, że nie rozumie o co ci chodzi i po co w ogóle przyszedłeś? Najważniejsze dla niego to odhaczyć wizytę w komputerze i tyle

Bardzo kompetentny lekarz. Wytłumaczył wszystko od A do Z, spokojnie, konkretnie i wyczerpująco. Wskazał ścieżkę rehabilitacji i pokazał podstawowe ćwiczenia. Podszedł naprawdę fachowo do 15- latki, która i tak była już zestresowana, a po wizycie u pana doktora wszystko wiedziała i już przestała bać się o swoje zdrowie. Lekarz poz nas nastraszył, jednak specjalista wszystko wyjaśnił i uspokoił.

Doktor miły, fachowy, kulturalny, z szacunkiem do pacjenta, z szeroką wiedzą. Dokładnie wytłumaczył mi mój problem zdrowotny, na rysunku, na przykładzie. Zalecił szczegółowo dalsze postępowanie. Polecam!

Super Lekarz! Kompetentny, konkretny, uprzejmy, z szacunkiem wobec pacjenta. Rzetelna diagnoza i prognoza. Polecam!

Bardzo dobry lekarz, rzeczowy, ze świetnym podejściem do pacjenta, wszystko jasno wytłumaczył. Podczas wizyty wiedziałam, że jestem w dobrych rękach, polecam gorąco :)

Cudowny lekarz. Wyjasnij wszystko bardzo jasno . Nie trzymal 5min jak to z reguly kazdy lekarz . Takich lekarzy nam potrzeba . Wszystkim znajomym bede polecac Pana dr.

Całkowity brak profesjonalizmu. Zero zasad RODO, czułam się poniżona i dosłownie zostałam wyrzucona z gabinetu. To, że mam uraz ortopedyczny to juz sama wiedziałam... Praca Szanownego Pana mija się z celem. Pozdrawiam

Całkowity brak profesjonalizmu.
Zero zasad RODO, czułam się poniżona i dosłownie zostałam wyrzucona z gabinetu.
Pozdrawiam

Konował jakich mało. Lekarz, który nie potrafi pomóc a jeszcze szkodzi pacjentom! Po pierwsze - nie zdiagnozował problemu z endoprotezą stawu biodrowego, widząc zdjęcia RTG i TK, twierdząc, że posłuży mi do śmierci. Po miesiącu, byłam już po operacji! Inny ortopeda skierował mnie na pilną operację! Po drugie - trafiłam do niego ponownie 3 tygodnie po wymianie endoprotezy, ze skierowaniem aby zlecił mi rehabilitację. I co? Stwierdził, że żadna rehabilitacja mi się nie należy. Świetny specjalista. Ze świecą takich szukać, serio.

Takiego cyrku jak na dzisiejszej wizycie nigdy nie widziałam . Po wizycie nie do konca wiem czy dziecko jest zdrowe bo ćwiczenia mamy znaleźć sobie w internecie , diagnozę z tego wynika też . Czas oczekiwania na wizytę był krótki , teraz juz wiem czemu . Bede omijała szerokim łukiem .