Konrad Rokita

Psychiatra

Najlepszy specjalista, na jakiego mogłam trafić. Trafna diagnoza i pomoc, która zmieniła moje życie na lepsze.

W zasadzie po poprzednikach nie mam dużo do dodania. Przerwał farmakoterapie powodującą symptomy otępienia. Wkurzał na spotkaniach, ale dzięki temu tak zmotywował, że w oparciu o dane naukowe jestem w stanie każdego psychiatrę oddać do komisji etyki zawodowej za zwrot zaburzenia osobowości, zawłaszcza organiczne. Został ordynatorem i też szukam gdzie?

Pan dr Rokita postawił moją matkę na nogi. Przez kilka lat chodziłam od lekarza do lekarza bez skutku, aż do momentu trafienia na dr Rokitę. To wspaniały, w 100% godny polecenia, młody człowiek, któremu się chce. Dziś dowiedziałam się właśnie, że nie pracuje już w szpitalu na Wołoskiej. Nie mam pojęcia gdzie go szukać. Jestem załamana. Może ktoś wie??

Wspaniały Człowiek, doskonały specjalista, podchodzi do pacjenta z żywym zainteresowaniem i empatia, jest wnikliwy, godny zaufania, oddany swojej pracy, uprzejmy, pełen zrozumienia, eh, można by długo opowiadać. Takich lekarzy, ba, takich Ludzi nam na tym świecie trzeba.