dr n. med. Konrad Słynarskidr n. med. Konrad Słynarski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5

dr n. med. Konrad Słynarski

Ortopeda

Specjalizuję się w leczeniu urazów związanych ze sportem oraz chorób zwyrodnieniowych narządu ruchu, w szczególności dotyczących stawu kolanowego.
Od ...

Od wielu lat prowadzę aktywną międzynarodową działalność naukową skupioną na rozwoju nowoczesnych technologii medycznych pozwalających na szybki powrót do zdrowia i sportu. Jestem autorem szeregu publikacji naukowych, członkiem wielu profesjonalnych międzynarodowych towarzystw medycznych, konsultantem naukowym kilku wiodących firm medycznych. Wp...

Nie rozumiem opinii osób, których "bardzo dobry znajomy" miał kontakt z dr Słynarskim. Ja byłam u niego OSOBIŚCIE i byłam przez niego operowana. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Doktor zdiagnozował mnie błyskawicznie i trafnie (a byłam przedtem u innych ortopedów i żaden nie wpadł na właściwą diagnozę), zoperował skutecznie, jest sympatyczny i kontaktowy, poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam (przy każdej wizycie, również już po operacji!!!), cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na wszystkie moje pytania (nawet te najgłupsze). Po operacji dał mi swoją komórkę i gdy coś mnie zaniepokoiło i wysłałam mu smsa z pytaniem, oddzwonił i wszystko wyjaśnił i uspokoił. Nigdy nie odniosłam wrażenia, że ważne są dla niego wyłącznie moje pieniądze. To bardzo dobry i kompetentny lekarz, którego z pełną odpowiedzialnością poleciłabym każdemu. I mówię to po OSOBISTYM kontakcie z panem doktorem, a nie po opowieściach rozmaitych znajomych.

Dobry specjalista. Miły, rzeczowy, profesjonalny. Wyjaśnił wszelkie wątpliwości, wszystko spokojnie wytłumaczył. Warto się leczyć u tego doktora. Polecam.

Moim zdaniem dr Słynarski to znakomity lekarz. Poza tym, że faktycznie jest znany także poza Polską, ma też znakomite podejście do pacjenta - profesjonalne i kompleksowe. Naprawił kolano mojej córce, a już dwukrotnie była operowana, bardzo nieudolnie. Wiem, że ma wiele takich "beznadziejnych" przypadków na koncie. I nie boi sie takich wyznań. Szczerze go polecam, bo na to w pełni zasługuje.

Świetny fachowiec. Ogromna wiedza i doświadczenie. Ze stoickim spokojem wyjaśnia wszystkie wątpliwości i odpowiada na wszystkie pytania. Świetne podejście do pacjenta i wysoka kultura osobista. Gorąco polecam.

Mogę tylko potwierdzić opinie poprzednich pacjentów. Doktor Słynarski to wybitny fachowiec. Więcej takich prosimy.

Wcześniejszy ortopeda postawił 2 diagnozy i wysłał mnie na rehabilitację,efekt był taki,że zaczęłam kuleć.Trwało to 3 miesiące,a kolano wciąż bolało i to coraz bardziej. Dr.Słynarskiego polecam,jak najbardziej.Lekarz z ogromną wiedzą,doświadczeniem i praktyką.Rozpoznanie i diagnoza bezbłędna już podczas pierwszej wizyty. W lipcu dr.Słynarski operował mi wiązadło krzyżowe przednie,wszystko przebiegło bez żadnych powikłań.Rewelacyjne efekty było już widać po 2 tygodniach po operacji chodziłam bez kul,to zasługa wspaniałej i sympatycznej rehabilitantki p.Emilii-postawi na nogi każdego.Szczerze polecam.Ola

Chirurg, dzięki któremu uniknęłam endoprotezy stawu kolanowego. Jestem po osteotomi kości piszczelowej. Operacja odbyła się 2 lata temu, efekt: noga przez całe zycie krzywa stała się prosta oraz ustał ból stawu kolanowego! Praktycznie w min 90% powrót do zdrowia także dzięki przemiłej Pani rehabilitant Emilii. Z czystym sumieniem mogę polecić Dr. Słynarskiego. Bezbłędna diagnoza oraz brak powikłań. Spokojny i cierpliwie tłumaczący zawiłości leczenia. Gorąco polecam Anna Walczak

Pan doktor z anielską cierpliwością odpowiadał na wszystkie moje nawet najgłupsze pytania. Zdiagnozował mnie błyskawicznie (i trafnie!), zoperował skutecznie, po operacji nie stracił zainteresowania stanem mojego kolana. Sympatyczny i kompetentny, poświęca pacjentowi tyle czasu, ile pacjent potrzebuje (w związku z czym regularnie ma "opóźnienia" i trzeba trochę pod gabinetem posiedzieć (ale coś za coś). Myślę, że mogę go polecić.

Nie oceniam jeszcze, ale pytam : jak dostać się na wizytę do dra Słynarskiego. Jestem z woj. pomorskiego, więc nie jest to tuż za miedzą. B.proszę o podanie kontaktu, każdego kto może to zrobić, ew. inny dobry kontakt na takiego fachowca, który dobrze operuje, ma wiedzę i świetne efekty. IGA

Bardzo profesjonalny zdolny i madry lekarz. Poswieca duzo czasu pacjentowi mimi ze za drzwiami ma tlum ludzi. Stawia niesamowicie trafna diagnoze zanim zobaczy wyniki badan jak np rezonas. Polecam go wszystkim znajomym - jest naprawde swietny!!!

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)