lekarz Konrad Tałasiewicz

Onkolog

Wyjątkowy lekarz i człowiek. W pełni podpisuję się pod poprzednimi opiniami. Kulturalny, otwarty, empatyczny człowiek z wielką wiedzą onkologiczną. Szuka rozwiązań, w tym nowych terapii, badań klinicznych, także dla pacjentów skreślonych w innych ośrodkach. Nie boi się pytań pacjentów. Wzór lekarza.

Lekarz o wyjątkowej kulturze osobistej, zorganizowany i kompetentny. Na pewno godny polecenia wzbudza zaufanie i widać że pacjent nie jest mu obojętny.Dziekuje.

Lekarz o wyjątkowej kulturze osobistej, zorganizowany i kompetentny.

Umiejętność rozmowy z pacjentem, życzliwość, empatia, w połączeniu z wiedza i zaangażowaniem, to nieczęste cechy lekarza. Doktor KT je posiada

wspaniały człowiek i lekarz. mogę wypowiedzieć się tylko w samych superlatywach. oddany leczeniu pacjenta. interesuje się pacjentem cały czas. jest uprzejmy. tłumaczy zawiłości choroby. odpowiada wyczerpująco na pytania.

Oprócz tych wymienionych wyjątkowych zalet Pana doktora w poprzednich wpisach pod którymi się podpisuję., to chciałabym dorzucić kamyczek do ogródka. Opiekowałam się Bratem podczas jego choroby, który "na starcie" był przegrany. Ale Pan doktor się nie poddawał, walczył i jak mówił..... będę wytaczał kolejne armaty, jeśli ta nie pomoże, to wytoczę następną aż wygramy. Dawał siłę do walki i to było bezcenne. Pan doktor ma w sobie coś takiego wyjątkowego, że pacjent, którego leczy, czuje się bezpiecznie - a to wielka sztuka przy chorobie onkologicznej. Mimo, że przegraliśmy, to Pan doktor zajmuje w moim sercu szczególne miejsce i tak zostanie. Pan doktor także "prowadził mnie" jako opiekunkę mojego Brata, miałam konkretną pomoc i bezcenne rady - i mnie również dawał siłę.

Nie często spotyka się takiego lekarza.Ja mam duże szczęście,że jestem pacjentką Pana Doktora.Zajal się mną bardzo oddanie od pierwszego dnia.Jego pomoc,ta zwyczajna ludzka i fachowa wiedza pozwalają mi walczyć z chorobą.Dziekuje Panu serdecznie,Panie Doktorze.

Bardzo nam pomógł, super lekarz, szybko wyjaśnił na co choruje mój mąż. Inni lekarze u których byliśmy nie wiedzieli, proponowali ciężkie operacje przy chloniaku, serdecznie dziękujemy.

Z doświadczenia wiem, ze bardzo trudno jest znaleźć lekarza, który zajmuje się leczeniem obrzękow. Dr Konrad Talasiewicz wykazał się wiedzą i doswiadczeniem. Jako jedyny dał mi nadzieję na poprawę stanu moich nóg. Odpowiadał wyczerpująco na zadawane pytania. Polecam!

Pan doktor pomógł komuś bardzo bliskiemu z mojej rodziny, gdy inni już postawili na nim kreskę. Walczył z nami do końca, do ostatniego dnia często angażując w to wszystko swoje siły, zupełnie bezinteresownie, często kosztem pracy po godzinach.. Może gdybyśmy wcześniej spotkali go na swej drodze byłoby inaczej, ale i tak mu bardzo dziękuję!