lekarz Konrad Tałasiewicz

Onkolog

Nie często spotyka się takiego lekarza.Ja mam duże szczęście,że jestem pacjentką Pana Doktora.Zajal się mną bardzo oddanie od pierwszego dnia.Jego pomoc,ta zwyczajna ludzka i fachowa wiedza pozwalają mi walczyć z chorobą.Dziekuje Panu serdecznie,Panie Doktorze.

Z doświadczenia wiem, ze bardzo trudno jest znaleźć lekarza, który zajmuje się leczeniem obrzękow. Dr Konrad Talasiewicz wykazał się wiedzą i doswiadczeniem. Jako jedyny dał mi nadzieję na poprawę stanu moich nóg. Odpowiadał wyczerpująco na zadawane pytania. Polecam!

Bardzo nam pomógł, super lekarz, szybko wyjaśnił na co choruje mój mąż. Inni lekarze u których byliśmy nie wiedzieli, proponowali ciężkie operacje przy chloniaku, serdecznie dziękujemy.

Jestem bardzo mile zaskoczona po pierwszej wizycie u doktora.Konkretny,rzeczowy lekarz,uwaznie wysluchal i wszystko jasno wyjasnil.Bardzo sympatyczy.Takich lekarzy nam trzeba.

Pan doktor pomógł komuś bardzo bliskiemu z mojej rodziny, gdy inni już postawili na nim kreskę. Walczył z nami do końca, do ostatniego dnia często angażując w to wszystko swoje siły, zupełnie bezinteresownie, często kosztem pracy po godzinach.. Może gdybyśmy wcześniej spotkali go na swej drodze byłoby inaczej, ale i tak mu bardzo dziękuję!