lek. dent. Konrad Walerzak

Chirurg szczękowo twarzowy

Kiedyś był dobrym lekarzem, niestety popadł w rutynę i pogoń za pieniądzem. Jest pozornie uprzejmy, ale co z tego -klinika wad zgryzu, gdzie właściciel i najlepszy specjalista nie potrafi dopatrzyć się wady zgryzu? Sugerowanie choroby psychicznej pacjentowi, któremu nie potrafi się pomóc jest co najmniej nie na miejscu. Dr Walerzak wmawiał mi, że mi się wydaje, że mnie boli, stosował metody typu placebo przez kilka miesięcy. Dopiero w innej klinice poznano się na problemie i usunięto go bez leczenia "psychiatrycznego". Nie polecam.

Polecam Pana Dr Konrada Walerzaka. Najlepszy chirurg szczękowo - twarzowy jakie tylko można sobie wyobrazić. Niezwykle kompetentny, widać , że jego głównym celem nie jest "wyciągnięcie' jak największej ilości pieniędzy od pacjenta ale jego dobro. Wszelkim osobom borykającym się z problemami natury stomatologicznej doradzam zgłoszenie się do tego lekarza. Pozdrawiam.

Usuwałem u niego zatrzymaną ósemkę. Szubko, sprawnie, bezboleśnie, a przede wszystkim bez żadnych powikłań.

Kompetentny i uprzejmy, lekarz wart polecenia.

Kompetentny i uprzejmy, lekarz wart polecenia.

Szukając chirurga posiłkowałam się między innymi opiniami zawartymi na tej stronie i tak trafiłam do pana Walerzaka, to był dobry wybór, zabieg przeprowadził sprawnie i bezboleśnie, jestem zadowolona z jego usług. Polecam.

W klinice u doktora walerzaka miałam robioną komputerową symulacje wyglądu twarzy po operacji, bardzo mi na tym zależało bo chciałam wiedzieć na jaką poprawę mogę liczyć, symulacja została wykonana na podstawie zdjęcia RTG3D wykonanego też w face-clinic, super sprawa z tą symulacją, cieszę się że się na nią zdecydowałam. Badania te zrobiłam prywatnie bo szpital w którym będę operowana nie oferuje takich możliwości. Gorąco polecam!

Doktora Walerzaka polecam wszystkim którzy szukają dobrego i doświadczonego chirurga szczękowego. Pan doktor operując mnie kolejny raz udowodnił że pozytywne opinie o nim nie są wyssane z palca i że zasługuje na miano wybitnego specjalisty. Myślę że takimi lekarzami powinniśmy się chwalić nie tylko w kraju ale i za granicą, bo to światowy poziom.

Byłam pacjentką dr Walerzaka i czułam się naprawde bezpiecznie wiedząc że będę przez niego operowana, dużo o nim wcześniej słyszałam i były to same pozytywy. A ta jego klinika to dopiero wypas. Jak leżałam na sali pooperacyjnej to miałam opiekę o jakiej nawet nie mogła bym marzyć w państwowym szpitalu. Widać że się bardzo starają żeby pacjenci byli zadowoleni.

Wspaniały lekarz, poświęcił mi sporo czasu na objaśnienie przebiegu zabiegu. Pokazywał cięcia jakie wykona podczas zabiegu na modelu czaszki, wykonał tomografię, powiedział jakie będą konsekwencję zabiegu - że będę miał przeez pewnien czas drętwą dolną wargę, czułem się usatysfakcjonowany informacjami które mi przekazał podczas konsultacji, wiedziałem czego mam się spodziewać w trakcie i po zabiegu. Za podejście do pacjentów nalerzy się dr Walerzakowi duży plus.

Nie jestem pewna czy to co napisal moj poprzednik jest zgodne z prawda... U dr Walerzaka byłam kilka razy i nigdy coś takiego jak rozmowa przez telefon, czy przyjmowanie pacjenta przy otwartych drzwiach nie miało miejsca. Nawet jak pracował w państwowym szpitalu na lindleya to zawsze byłam przez niego traktowana z należytym szacunkiem. Co do drugiej częci Twojej wypowidedzi to bardzo ciekawe gdyż mnie dr Walerzak zawsze informował o przebiegu leczenia, a gdy miałam jakieś pytania zawsze wyczerpująco na nie odpowiadał i rozwiewał wszelkie moje wątpliwości. Czy my aby napewno chodziliśmy do tego samego chirurga?