lek. dent. Konrad Walerzak

Chirurg szczękowo twarzowy

Mam naprawdę duże wątpliwości co do tego lekarza. Człowiek wygląd na kompetentnego (w końcu podobno ma doktorat) natomiast potwierdzam słowa jednej z osób, że nie informuje szczegółowo co się dzieje, co trzeba robić po zabiegu. W trakcie wizyt u niego zawsze odbiera telefony (kompletny brak szacunku dla pacjenta) drzwi otwarte co powoduje duży dyskomfort związany z wizytą. Moje podsumowanie jest takie: może jest to specjalista, ale chyba zbyt pewny siebie i nie wiem czy nie popadł w rutynę. W taki zawodzie podejście indywidualne do pacjenta jest podstawą, a tutaj tego brakuje.

Z usług dr Walerzaka kożystam od kilku lat, początkowo były to wizyty na Fundusz Zdrowia w szpitalu na Lindleya w Warszawie, teraz prywatne w Jego klinice Face-clinic. To wysokiej klasy chirurg szczękowy, który szanuje swoich pacjentów i stara się by zawsze byli zadowoleni z Jego usług. Jego klinika Face-clinic jest bardzo nowoczesna, posiada kilka sal operacyjnych, sale pooperacyjne i co bardzo ważne cała diagnostyka wykonywana jest na miejscu. Klinika oferuje bardzo wysoki standard, posiada bardzo nowoczesne wyposarzenie min aparaty rtg 3D. Polecam korzysanie z usług K. Walerzaka jak i kliniki Face clinic.

Świetny lekarz, kompetentny, zaangażowany ... ufam mu w 100%.

Świetny lekarz, kompetentny, zaangażowany ... ufam mu w 100%.

Dr Walerzak uratował mi szczękę za co jestem mu dozgonnie wdzięczna, miałam cystę, która rosła tak szybko, że gdyby nie doktor nie wiadomo, co by ze mną było. Każdemu go polecam. Wbrew temu co pisze anonim niżej doktor powiedział mi o wszystkich etapach leczenia i na tej podstawie podjęłam decyzję o operacji.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Trafiłam do niego kierując się m.in. opiniami z tego serwisu na jego temat. Miałam wykonywany w jego gabinecie trudny zabieg, w czasie którego nie byłam informowana o jego przebiegu. Nie miałam pojęcia, czy to co się dzieje jest normalne, czy są to już powikłania. Odczuwałam, że jestem tylko kolejnym pacjentem, którego nie powinno nic interesować, bo przecież jest pod opieką specjalisty. Za takiego właśnie Pan doktor się uważa. I może i nim jest, ale już dawno zapomniał, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa pacjenta i jego ...

Miałam wykonywany w jego gabinecie trudny zabieg, w czasie którego nie byłam informowana o jego przebiegu. Nie miałam pojęcia, czy to co się dzieje jest normalne, czy są to już powikłania. Odczuwałam, że jestem tylko kolejnym pacjentem, którego nie powinno nic interesować, bo przecież jest pod opieką specjalisty. Za takiego właśnie Pan doktor się uważa. I może i nim jest, ale już dawno zapomniał, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa pacjenta i jego komfort. Wszelkie wizyty odbywają się przy otwartych drzwiach. Wychodząc z gabinetu nie otrzymałam żadnych wskazówek, co do tego jakie działania mam podjąć, żeby zminimalizować ból czy nie pogarszać swojego stanu.
Przy kolejnej wizycie doktor nie miał pojęcia, z czym przychodzę i jaki harmonogram leczenia sam dla mnie ustalił. Nie wymagam oczywiście, żeby pamiętał każdego pacjenta, ale przecież pewne informacje powinny zostać uwzględnione w karcie.
Na moje pytania udzielał zdawkowych odpowiedzi. Nie pytany zupełnie się nie odzywał, co potęgowało dyskomfort i skrępowanie.

Świetny specjalista ma świetne podejście do pacjęta.

Świetny specjalista ma świetne podejście do pacjęta.

Dr Walerzak zrobił mi operację zatoki szczękowej w szpitalu na Lindleya. Zabieg był krótki, a rekonwalescencja mało bolesna. Od razu widać, że ma doświadczenie. Był niesamowicie sympatyczny i udzielił odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Dzięki niemu i doktorowi Siciarzowi, który również brał udział w operacji, a potem codziennie kontrolował mój stan, ten pierwszy (oby ostatni:)) pobyt w szpitalu nie był dla mnie taki zły.

Wspaniały lekarz, godny polecenia! Zero bólu, zero stresu, jedyny lekarz do którego chodzę z chęcią. Jest młodym, pełnym zaangażowania stomatologiem.

wspanialy lekarz z odpowiednim indywidualnym podejsciem do pacjenta

wspanialy lekarz z odpowiednim indywidualnym podejsciem do pacjenta

To najlepszy dentysta z jakim się spotkałam i jedyny którego się nie boje...Wyprowadził mnie z bardzo beznadziejnego przypadku. Badzo miły i pamięta pacjentów nawet po roku od poprzedniej wizyty. Niestety coraz gorzej u niego z terminami :-) elvis