lek. dent. Konrad Walerzak

Chirurg szczękowo twarzowy

Byłam u wielu chirurgów, dr Walerzak okazał się najlepszym. Polecam wszystkim znajomym, każdy jest zadowolony.

Pan Konrad to super lekarz! Naprawdę godny polecenia, sama przekazałam kontakt do gabinetu kilu znajomym i wszyscy są zadowoleni. Wszystkie zęby mam zdrowe i śliczne, w gabinecie panuje miła atmosfera, w razie nagłego wypadku można przyspieszyć wizytę. Doktor zapamiętuje pacjentów. Jest dokładny i wykonuje pracę delikatnie i bez pośpiechu. Polecam i pozdrawiam!!!

Polecam i pozdrawiam!!!

Pan doktor jest lekarzem na wage złot-bez rzadnych przeszkód polecam go innym.. Pan dr. przeprowadził u mnie bardzo powarzna operacje,z której jestem zadowolona.Moge dodać jeszcze to,ze czekaja mnie jeszcze inne operacje,które bede chciała zeby przeprowadził pan dr. Jest to naprawde wspaniały lekarz..

Lekarz godny zaufania i polecenia. Naprawdę bardzo rzadko spotyka się takich ludzi...zna się przede wszystkim na robocie. Razem z żona współtworzą zgrany zespół co daje niesamowite rezultaty. Wyrywane miałem ósemki nie bolało ale dobrze ze już mam wszystkie usunięte:) bo jak wiem teraz co to znaczy to chyba bym się nie podjął. Ale nie bolało!!:) Fakt czasu troche nie ma ale co tu się dziwić:) Polecam!!

Bardzo kompetentny ,fachowiec w swojej dziedzinie, diagnoza błyskawiczna i leczenie . Nie wierzyłam że sie uda ,a jednak z dnia na dzień jest coraz lepiej i wiem ze bedzie super tylko jeszcze kilka miesiecy. Polecem rownież żonę Pana Doktora ,tworzą wspaniały uzupełniający sie team :) , chciałabym znac wiecej takich wspaniałych specjalistów!!!!

uprzejmy,miły wizytu u doktora poprawiają mi humor na cały dzień:)polecam w 100%

Wspaniały lekarz, przeprowadził u mnie ciężką operację na szczęce. Jestem bardzo zadowolona z jego usług zarówno prywatnie jak i publicznie to wspaniały człowiek który chcę pomóc. Polecam każdemu.

Zle zalozona plomba i przez to leczenie kanalowe...

Zle zalozona plomba i przez to leczenie kanalowe...

Znam Pana Doktora kilka lat. Jako pacjent. Robiłem u niego skomplikowane zabiegi chirurgiczne. Same dobre słowa mogę powiedzieć chociaż tyle to trwa. Poza tym że ciężko pracuje jeszcze się dokształca jeździ po świecie żeby się douczyć. Uwielbia operować :) Urodzony chirurg. Ale mocno zalatany. Otwarty na pacjentów stąd kolejka do niego wielka. Ponieważ bierze na siebie tak dużo to myślę że się w końcu pomyli. W stosunku do kogoś. Ja mam taką metodę na siebie samego że uważnie czytam o swoich zabiegach. Staram się zrozumieć co ma mi robić żeby ten błąd nie padł na mnie.

Super lekarz! wyrywałam u niego ósemki, bezstresowo, pięknie się wszystko zagoiło, polecam w 100%. Alicja