lekarz Konstantin Ustinow

1,3
1,6
1,4
1,4

Najgorszy lekarz, kompletnie niekompetentny, niegrzeczny, zły. Nie radzę. Takim ludziom nie powinno się pozwalać na leczenie!!

Najgorszy lekarz u jakiego byłam wgl w życiu. Badanie wzroku trwało 4 min a cała wizyta 6 min. Szkła przepisane o wiele słabsze niż były a przyszłam z problemem, że gorzej widzę. Dramat. Niech ten Pan wraca skąd przyjechała jeśli tak ma nas leczyć:-( albo niech już skorzysta z tej emerytury na której podejrzewam, że już jest.

Na wizytę u tego pana, szkoda czasu. Pan co zwie sie lekarzem nadaje sie do leczenia owiec, a nie ludzi szukających pomocy.

Poświęcił mojemu dziecku aż 10 minut, gdzie połowa czasu to było wypełnianie kartoteki, wszystko było za szybko, dziecko ma 9 lat, doktor niewyraźnie mówi po polsku. stwierdził wadę wzroku...napewno skorzystam z opinii innego lekarza.

Pan lekarz rzekł do mnie po badaniu wady wzroku: "Liewa oka nie budziet widziec", pomachał przecząco rekami i zaproponował mi tzw. zerówkę jako lewe szkło. A "liewa oka" widzi, bo inny okulista poświęcił 5 razy wiecej czasu na badanie, czyli ok 10 min i dobrał bezbłednie szkło dla "liewa oka"

U mojej mamy doktor pomylił wylew podsiatkówkowy z zaćmą skutek to utrata bezpowrotna utrata wzroku

Totalnie spieprzył mi dobór soczewek i to do dwu okularów,które kosztowały mnie ok 500 zł.Powiedział,że lepiej u mnie już nie będzie.Inny okulista doskonale dobrał mi szkła w 5 min.