dr n. med. Konstanty Kuźma

Nie polecam. Dr. Kuzmy K. ortopeda robi duże błędy medyczne osobiscie tego doswiadczylem.Ponadto w szpitalu w Bielsku nie mają sprzętu RTG na.Prześwietlenia stóp do operacji haluksa w pozycji stojącej czytaj pion oraz pozytywnie zdajagnozowac pacjenta na siedząco Nasze nogi nietylko siedzą ale i stoją na każdej powierzchni.ponaddto do zabiegu prześwietlają tylko jedna nogę--chorą a gdzie druga -proteza czy co ???Nie polecam tej placówki.

Nie polecam. Dr. Kuzmy K.

Nie polecam dr.Kuzmy operował mi haluksa w 2023 r wBielsku i zrobił źle, pozostawił koślawość palca oraz mało wyciął haluksa. Nie moge nosić butów. Jest gorzej jak było zaproponował kolejną operację czytaj -'cierpienie .Nawet nie przeprosił.Ostrzegam Was nie ufajcie mu

Zawdzięczam panu prof. Kuźnię możliwość chodzenia i brak bólu! Tylko On podjąć się operacji u mnie wymiany obu bioder. A dzisiaj lekarze z bialestockiego szpitala pytają mnie czemu operowano mnie w Bielsku a nie u nich- bo już na starcie postawili na mnie krzyżyk! Tak właśnie było. A prof. Kuźma załatwił wszystko w ciągu dwóch tygodni, byłam tylko na jednej prywatnej wizycie u profesora. Nigdy nie Sprawił że czułam się przy Nim nieswojo i się nie wywyższał a mógł ze względu na liczne tytuły. Taki swój chłop, i zagada i porzartuje , nie jak ci zadufańcy z usk Białystok. O i tyle w temacie!

Chciałabym serdecznie podziękować Panu dr Kuźma i Panu dr Gałązka za przeprowadzoną operację haluksa. Polecono mi aby poddać się temu zabiegowi w Szpitalu w Bielsku Podlaskim i nie zawiodłam się. Polecam wszystkim. Dziękuję.

Polecam wszystkim.
Dziękuję.

Polecam wszystkim Dr Konstanty Kuźma bardzo dobry lekarz, zrobione mam dwa biodra, czuje się bardzo dobrze za co serdecznie dziękuje jak i również całemu personelowi. z poważaniem J. Tworek Sosnowiec

Polecam wszystkim Dr Konstanty Kuźma
z poważaniem
J. Tworek Sosnowiec

Bardzo dobry lekarz jednak trudno się do niego dostać. Po jego interwencji czuję się dobrze mimo, ze wcześniej mocno dokuczało mi biodro. Gorąco polecam.

Jeszcze nigdy tak się nie zawiodłam na żadnym lekarzu jak na doktorze Kuźmie. Wydawało mi się, że jako ordynator okaże się on osoba kompetentną i potraktuje mnie jako pacjenta serio. Pomyliłam się. Na oddziale ortopedii w szpitalu w Bielsku Podlaskim panuje CHAOS a doktor Kuźma ma tam niewiele do powiedzenia. Poza tym pan doktor przez ponad dwa lata mamił mnie że operacja się odbędzie, nie informując mnie o żadnych potrzebnych badaniach i o tym kto będzie mnie operował. A za każda prywatną wizytę inkasował pieniądze nie przepisując mi nawet żadnych leków przeciwbólowych, chociaż noga bolała mnie tak, że właściwie nie mogłam już chodzić. Przestrzegam przed szpitalem w Bielsku Podlaskim i współczuję jego pacjentom!

Bardzo dobry specjalista i lekarz z powołania.

Bardzo dobry specjalista i lekarz z powołania.

Jest świetnym specjalistą. Miły, sympatyczny człowiek który się nie wywyższa itp. Potrafi naprawić to co konowały zjeb...! Polecam.

Lekarz godny polecenia. Sprawił, że po operacji wstawienia sztucznego stawu biodrowego odzyskałem sprawność fizyczną i jest coraz lepiej (jeżdżę samochodem i rowerem). Oby więcej takich rzetelnych lekarzy jak dr Kuźma.