lekarz Konstanty Radziwiłł

Lekarz rodzinny

Leczę się u dr od urodzenia, we wszystkich nieco bardziej niecodziennych dolegliwościach stawiał bezbłędną diagnozę w oka mgnieniu. POLECAM POLECAM POLECAM!!!

Błędna diagnoza, kompletny brak zaufania do słów pacjenta, a mój przypadek nie należał do trudnych (inny lekarz był w stanie zdiagnozować wirusową infekcję, choć pan dr żadnych objawów nie widział). Strata czasu i energii.

Byłam pacjentką doktora przez wiele, wiele lat i niestety nie mogę polecić jego usług. Jedyną dolegliwością z jakiej mnie wyprowadził była anemia. W większości przypadków pan doktor nie słuchał moich wątpliwości a pytania zbywał.

To zdecydowanie zły lekarz . Postawił mylną diagnozę . W dodatku badał mnie w obecności studenta co było dla mnie bardzo poniżające i jest sprzeczne z Kartą Praw Pacjenta

To zdecydowanie zły lekarz . Postawił mylną diagnozę .

dokładnie zostałam zbadana bez pośpiechu .diagnoza trafna leczenie również.polecam.