lekarz Konstanty Smuła

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty mojej mamy u Pana Doktora. Pomógł od razu w trudnym problemie uroginekologicznym i wszystko dokładnie wyjaśnił. Taktownie i uprzejmie. Bardzo polecam.

Kochany Dr. Smula, godny polecenia i bardzo kompetentny lekarz. Polecam wszystkim pacjentkom!!!

Super specjalista , wspaniały człowiek , lecze się u niego od 18 lat , nie jestem z Gdańska a jeżdżę do niego 100 km na wizyty i zawsze warto , lekarz z powołania , polecam wszystkim kobietom , Coraz mniej takich lekarzy już niestety ,,,polecam

, Coraz mniej takich lekarzy już niestety ,,,polecam

Trafiłam do dr Smuły przez przypadek, ponieważ zastępował mojego dotychczasowego genie. Wizyty na nfz, ale mimo to doskonałe podejście. Problem, z którym borykałam się od kilku lat, a inni lekarze, u których byłam (również prywatnie) bagatelizowali to, został rozwiązany dopiero przez polecanego doktora. Teraz wybieram się ponownie, ale już prywatnie, bo moj poprzedni genie wrócił, a ze Smuły nie chcę rezygnować. Jedynie Panie, które oczekiwałyby dłuuugich rozmów i "trzymania za rękę", mogą być trochę zawiedzione.

chodziłam w ciąży do niego do przychodni Gdynia ul. Wrocławska, w czasie całej ciąży było tylko 1 badanie ginekologiczne, ponadto nie dostawałam kopii usg dla siebie, podczas ostatniej mojej wizyty przed porodem nie było ANI USG ANI BADANIA ŻADNEGO, nie wiem ile dziecko waży, kompletnie nic, ostatnie usg było 1 mc temu, a powinno być pod koniec ciąży co 2 tygodnie, KOMPLETNA IGNORANCJA - odradzam tego 'lekarza'

Profesjonalista i bardzo dobry fachowiec. Operowal mnie kilka lat temu, potrafil wzbudzic zaufanie w 100%, prowadzil moje dwie ciaze, naprawde godny polecenia. Bede mu wdzieczna do konca zycia, odnosze wrazenie, ze to wlasnie ten lekarz wyciagnal mnie z depresji w jakiej bylam po kilku niedonoszonych ciazach. Doktor z prawdziwego powolania.

Doktor z prawdziwego powolania.

Bardzo dobry specjalista, polecam , leczę się od 3 lat. Chodziłam wcześniej do wielu innych pseudo lekarzy z nieznośnym bólem podbrzusza , dopiero dr. Smuła wiedział co mi dolega, skierował mnie do szpitala na polankach, gdzie byłam cały czas pod jego opieką. Jestem wdzięczna Doktorowi.Jedyny któremu można zaufać. Polecam

Bardzo dobry specjalista, polecam , leczę się od 3 lat.
Polecam

Zupełny brak wiedzy. Okłamuje pacjentki w celu zatuszowania własnych błędów.

Zupełny brak wiedzy. Okłamuje pacjentki w celu zatuszowania własnych błędów.

Super lekarz!!Byłam pod opieką tego lekarzy ponad dwa lata w przychodni i w szpitalu,gdzie mnie operował.Mam teraz zdrową 1,5roczną córcie....Gorąco polecam za wszystko

konkretny, mily, kompetentny polecam. Czuje sie pod jego opieka dobrze. I mam zaufanie.